صفحه اصلی » ورزشی » شهرضا در المپیاد ورزشی روستایی استان سوم شد/ آمادگی تیم بانوان برای شرکت در مسابقات بسیج کشور

رئیس هیئت ورزش روستایی شهرضا:

شهرضا در المپیاد ورزشی روستایی استان سوم شد/ آمادگی تیم بانوان برای شرکت در مسابقات بسیج کشور

رئیس هیئت ورزش روستایی شهرضا، گفت: شهرضا مقام سوم نهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی آقایان روستایی استان اصفهان را، کسب کرد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ روح الله رضایی، در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، با اشاره به موفقیت های تیم شهرستان در نهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی آقایان روستایی استان اصفهان، اظهار کرد: تیم شهرضا پس از جرقویه و فلاورجان، در مقام سوم این دوره از رقابت ها قرار گرفت.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرضا، با بیان اینکه تیم شهرضا در شش رشته این مسابقات شرکت کرده بود، عنوان کرد: این رشته ها شامل دویدن با گونی، لی لی، هفت سنگ مهارتی، دان پلان، گول کوچیک و تیروکمان سنتی بود که 13 نفر از ورزشکاران شهرضا در این رشته ها، با بازیکنان سایر شهرستان های استان به رقابت پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: تیم شهرضا در مسابقات دان پلان قاطعانه اول شد و در رشته هفت سنگ مهارتی نیز رتبه سوم را کسب کرد.

رضایی ادامه داد: با وجود اینکه سال گذشته در گل کوچیک رتبه اول را کسب کردیم، در مسابقات امسال نتیجه مطلوبی نگرفتیم.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرضا، بیان کرد: تیم شهرضا در مسابقات لی لی و دویدن با گونی نیز رتبه های پنجم و ششم را کسب کرد.

رضایی با بیان اینکه تیم شهرضا در مجموع مقام سوم مسابقات را کسب کرد، خاطرنشان کرد: مدال های کسب شده در رشته های دان پلان و  هفت سنگ و عملکرد در سایر رشته ها موجب کسب این مقام در سطح استان شد.

وی با بیان اینکه در کل مسابقات در شش رشته پیگیری شد، ادامه داد: با توجه به اینکه محدودیت های رده سنی در این مسابقات وجود داشت، بسیاری از بازیکنان ما برای اولین بار در این مسابقات شرکت می کردند و نتایج قابل قبول بود.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرضا، اظهار کرد: تیم بانوان شهرضا در مسابقات بازی های بومی و محلی کشوری نماینده استان اصفهان در رشته های هفت سنگ، طناب کشی، سه گانه و دارت است.

رضایی با بیان اینکه اینکه این حضور دیرهنگام به شهرستان ابلاغ شد، تصریح کرد: با این وجود تیم شهرستان در حال آماده سازی خود و تمرین است و مسابقات انتخابی در سطح شهرستان نیز انجام شده است.

وی ادامه داد: این نمایندگی با توجه به موفقیت های تیم شهرستان در المپیاد ملی بازی های بومی و محلی به شهرستان داده شده است.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرضا، بیان کرد: این دوره از مسابقات سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در اصفهان برگزار خواهدشد که امیدواریم تیم شهرضا همانند مسابقات پیشین بدرخشد.

انتهای پیام/ شهرضا/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99