صفحه اصلی » اجتماعی » آسمان شهرضا تا پایان هفته بارانی نخواهد بود/ افزایش بارش در دی و بهمن ماه

رئیس اداره هواشناسی شهرضا:

آسمان شهرضا تا پایان هفته بارانی نخواهد بود/ افزایش بارش در دی و بهمن ماه

رئیس اداره هواشناسی شهرضا، با بیان اینکه هنوز در شهرستان شاهد بارندگی نبوده ایم، خاطرنشان کرد: پیش بینی ها از بهتر شدن وضعیت بارش ها در دی و بهمن ماه، خبر می دهند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۳ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ ستار سبزعلی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، در رابطه با آخرین وضعیت دمایی شهرستان، اظهار کرد: وضعیت جوی شهرضا در 24 ساعت آینده صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد ملایم خواهد بود.

رئیس اداره هواشناسی شهرضا، ادامه داد: براساس پیش بینی ها، کمینه و بیشینه دما در 24 ساعت آینده، بین منفی پنج و 10 در نوسان خواهد بود.

وی در رابطه با پیش بینی های بارش در سطح شهرستان، گفت: پیش بینی های دقیق ما بین سه تا پنج روز است و آن چه در مورد ماه های آینده و یا کل فصل بیان می شود، پیش بینی های بلند مدت محسوب شده و از دقت کم تری نسبت به پیش بینی های کوتاه مدت ما برخوردار است.

سبزعلی ادامه داد: پیش بینی های بلند مدت براساس، رادارها، ماهواره ها و سایر ابزارهای اندازه گیری صورت می گیرد که مناسب بودن میزان بارش ها و یا عدم مناسب بودن آن را پیش بینی خواهد کرد.

رئیس اداره هواشناسی شهرضا با بیان اینکه متاسفانه تا پایان هفته بارشی نخواهیم داشت، عنوان کرد: در حال حاضر یک مرکز پرارتفاع تحت عنوان پرفشار جنب حاره ای در منطقه وجود دارد که مانع ورود سیستم های بارشی به منطقه می شود.

سبزعلی با بیان اینکه هنوز در شهرستان شاهد بارندگی نبوده ایم، خاطرنشان کرد: پیش بینی ها از بهتر شدن وضعیت بارش ها در دی ماه و بهمن ماه خبر می دهند.

وی با اشاره به کاهش دمایی که از صبح امروز در شهرستان وجود داشته است، گفت: صبح امروز دمای شهرضا 4.5- بوده است و فردا به منفی پنج خواهد رسید و برودت در روزهای آینده نیز وجود خواهد داشت.

انتهای پیام/ شهرضا نیوز/ گ.ف

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99