صفحه اصلی » اجتماعی » کاهش 45 درصدی کشته‌شدگان تصادف های درون شهری کاشان

معاون عمرانی فرمانداری کاشان خبر داد:

کاهش 45 درصدی کشته‌شدگان تصادف های درون شهری کاشان

معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری کاشان، گفت: آمار فوتی‌های تصادفات درون شهری کاشان طی شش ماهه اول سال 96 نسبت به مدت مشابه سال قبل، 45 درصد کاهش داشته است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۰ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ علیرضا چله‌دوان، صبح امروز در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان، با اشاره به کاهش 45 درصدی متوفیان درون شهری طی شش ماهه اول سال 96 نسبت به مدت مشابه سال قبل، خاطرنشان کرد: این آمار بر اساس نتایج منتشره از سوی کمیته رصد تصادفات استان اصفهان است.

معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان، افزود: با سیاست‌گذاری و هدف‌گذاری شورای هماهنگی ترافیک شهرستان کاشان و با همت و تلاش شهرداری کاشان در به کارگیری مشاور ترافیکی برای تهیه طرح‌های هندسی ترافیکی درون شهری کاشان طی سال 1395 تا پایان شهریور 1396 تعداد 85 طرح هندسی و ترافیکی توسط مشاور و شهرداری تهیه و تدوین شده است.

وی، با بیان اینکه در جلسات متعدد کمیته فنی و شورای هماهنگی ترافیک شهرستان کاشان، این طرح ها مطرح و مصوب شده است، ابراز کرد: متناسب با تامین اعتبار توسط شورای اسلامی شهر کاشان، بخشی از طرح‌های فوق در سطح شهر اجرا شدند.

جانشین شورای هماهنگی ترافیک کاشان، اظهار کرد: شهر کاشان با کاهش تعداد متوفیان از 22 نفر به 12 نفر روبرو است که جا دارد از کلیه مسئولان که در این اتفاق مهم سهیم هستند، کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

چله‌دوان، گفت: امیدواریم در ادامه روند اجرای سریع‌تر طرح‌های ترافیکی، ضمن تامین اعتبار مناسب توسط شورای اسلامی شهر، اصلاح هندسی معابر در دستور کار شهرداری قرار گرفته تا با اجرای آنها روند تسهیل در رفت و آمد ها را شاهد باشیم.

معاون فرماندار ویژه کاشان، مشکلات ترافیکی را یکی از مهمترین مشکلات شهر کاشان دانست و افزود: در شورای هماهنگی ترافیک مقرر شد شهرداری کاشان با همکاری کلیه دستگاه های عضو شورا در آذر ماه سال‌جاری ابتدا نسبت به جمع آوری آمار مورد نیاز به منظور تهیه طرح جامع حمل و نقل و ترافیک شهر کاشان اقدام، و پس از تهیه طرح در جلسات کمیته فنی و شورای هماهنگی ترافیک شهرستان مطرح و روند تصویب و اجرا را طی کنند.

شورای هماهنگی ترافیک شهرستان، به منظور هماهنگی و نظارت بر اجرای خط مشی‌ها و سیاست های مرتبط با عبور و مرور درون شهری بر اساس اهداف و سیاست های ملی و منطقه ای و هماهنگی و اتخاذ تصمیم های لازم در امور مربوط به مبادی ورودی و خروجی شهرها و نقاط تبادل سفرهای شهری و برون شهری در سطح شهرستان و با رعایت استانداردهای مربوطه و دستورالعمل و طرح های ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی تشکیل جلسه می دهد.

انتهای پیام/ کاشان اول/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد