صفحه اصلی » اجتماعی » فضای مجازی تاثیر زیادی در زندگی مردم گذاشته است/ تامین امنیت در دنیای کنونی توان بالا و دانش به روز می خواهد

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان:

فضای مجازی تاثیر زیادی در زندگی مردم گذاشته است/ تامین امنیت در دنیای کنونی توان بالا و دانش به روز می خواهد

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: متولیان نظم و امنیت در جامعه کنونی با این میزان تحولات و علم روز، باید به همان اندازه توانمند و به روز بوده و به فرموده رهبر معظم انقلاب هوشمند، سریع، اهل بیان و تفاهم باشند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۵ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛  مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی تیران و کرون پیش از ظهر امروز با حضور جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان سرهنگ حسین حسین زاده و مسئولان شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

سرهنگ حسین حسین زاده در این مراسم ایران اسلامی را امن ترین کشور در خاورمیانه و جهان دانست و اظهار کرد: کشور ایران با وجود  عوامل جرم زای فراوان امن کشور خاورمیانه و جهان محسوب می شود که این امنیت حاصل حضور مردم متدین و پایبند به دین و اخلاق است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه کشور ایران مستقل ترین نظام سیاسی مبتنی بر دین در دنیا را دارد، گفت: مردم در زندگی اجتماعی خود به خوبی این امنیت را لمس کرده اند اما مفهوم و مصداق امنیت در دنیای کنونی تحت تاثیر عوامل دیگری قرار گرفته است.
وی جنگ های قرن ۲۱ را متفاوت با جنگ های قبلی دانست و افزود: در جنگ های پیش از این دو کشور مقابل یکدیگر قرار گرفته و مبارزه می کردند ولی اکنون با راه اندازی جنگ های نیابتی یک کشور به پشتوانه و حمایت های کشورهای متعدد به جنگ بر خواسته و همانند جنگ عراق و  سوریه به کشتارهای متعدد و خونریزی می پردازد.

سرهنگ حسین زاده ضمن تقدیر از دلاورمردی رزمندگان جبهه مقاومت در عراق و سوریه برای شکست داعش، تصریح کرد: ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس با رهبری امام (ره)، ایثار شهدای سرافراز، حاکمیت دین و فقه مترقی و پویا به پیروزی رسید و اکنون هم بعد از شش سال جنگ، پیروزی مقاومت در سوریه رقم خورد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه جبهه مقاومت امنیت جمهوری اسلامی ایران و در واقع جهان را تضمین کرد، گفت: دشمنان با تشکیل داعش هدف ایجاد انحراف در  افکار و اندیشه های مردم اروپا نسبت به اسلام ناب را داشتند و می خواستند با تضعیف کشورهای منطقه از مقابله آن ها در برابر صهیونیست جلوگیری کنند.

وی با اشاره به گستردگی عواملی که امروزه امنیت جامعه را تحت تاثیر قرار می دهند، خاطرنشان کرد: زندگی بشر همواره تحت تاثیر بوده و فضای مجازی که حاصل پنج هزار سال تمدن بشر است، سهم زیادی در این زمینه دارد.

سرهنگ حسن زاده با بیان اینکه فضای مجازی میزان زیادی از زندگی انسان ها را در اختیار خود قرار داده است، یادآور شد: مطالب منتشر شده در این فضا اهمیت زیادی دارد و اگر محتوای آن نادرست باشد امنیت را تهدید می کند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان اذعان کرد: متولیان نظم و امنیت در جامعه کنونی با این میزان تحولات و علم روز، باید به همان اندازه توانمند و به روز بوده و به فرموده رهبر معظم انقلاب هوشمند، سریع، اهل بیان و تفاهم باشند.

وی با بیان اینکه تامین امنیت در دنیای کنونی توان بالا و دانش به روز می خواهد، تصریح کرد: پلیس فتا رسالت مهمی را در زمینه تامین امنیت و دستگیری مجرمان سایبری ایفا می کند و قطعا اگر پلیس فتا نبود با چالش های متعدد روبرو می شدیم.

سرهنگ حسین زاده مهم ترین علت امنیت و آرامش ایران اسلامی را دین و اخلاق دانست و افزود: برای اصلاح مجرمان و دست یافتن به امنیت دائمی و پایدار باید دین و اخلاق را در کل افراد جامعه نهادینه کرد و راه صحیح را به مجرمان آموخت.

در این مراسم از زحمات سرهنگ محمد حسین باباکلانی  فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان تیران و کرون تقدیر و سرهنگ علی صادقی به عنوان فرمانده جدید معارفه شد.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون/گ.پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!