صفحه اصلی » مذهبی » هیئت های مذهبی به دنبال ایجاد وحدت و همدلی در جامعه باشند

مدیر هیئت رزمندگان اسلام بویین و میاندشت:

هیئت های مذهبی به دنبال ایجاد وحدت و همدلی در جامعه باشند

مدیر هیئت رزمندگان اسلام بویین و میاندشت گفت: یکی از نیازهای امروز جامعه، وحدت است،که برای ایجاد وحدت و همدلی باید در فعالیت های مختلف به سمت همدلی و همگرایی برویم.

تاریخ انتشار: ۱۸:۵۷ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛محمد علی صدیقی پیرامون نقش هیات مذهبی در ایجاد وحدت بین جامعه مسلمانان اظهار کرد: هیئت های مذهبی به دنبال ایجاد وحدت و همدلی در حوزه ملی و فراملی باشند.

مدیر هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بویین میاندشت افزود: برای ایجاد وحدت باید بین مسلمانان انسجام ایجاد شود، بزرگان و مراجع شیعه و اهل سنت، حتی اگر اختلاف نظر هم داشته باشند، هرگز اجازه ندادند خونی ریخته بشود.

این فعال فرهنگی، مذهبی اضافه کرد:یکی از نیازهای امروز جامعه، وحدت است،که برای ایجاد وحدت و همدلی باید در فعالیت های مختلف به سمت همدلی و همگرایی برویم.

صدیقی با اشاره به اقدام موثر هیئت رزمندگان شهرستان بویین میاندشت در ایجاد برنامه های مناسب برای جذب جوانان و نوجوانان، بیان کرد: هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بویین میاندشت حدود ۵ سال است که تشکیل شده و برنامه هفتگی را دراین زمینه در دستور کار خود دارد.

وی، افزود: در هیئت رزمندگان این شهرستان برای جذب جوانان بیشترین فعالیت صورت گرفته است و حتی مسئول هیئت جوانان را نیز از بین جوان های فعال مجموعه انتخاب کرده ایم.

عضو فعال هیئت رزمندگان در ارتباط با نقش تاثیر گذار هیئت ها و مسئولان آن، برای ترویج فرهنگ ناب اهل بیت(ع) در بین آحاد جامعه، تصریح کرد: برای محقق شدن این امر مهم در جامعه، ما آماده هستیم تا همکاری خوبی با هیئت های مذهبی دیگر داشته باشیم و تلاش می کنیم تا با بهترین شکل ممکن شرایط را برای هیئت های مذهبی فراهم کنیم.

وی، گفت: این امر مهم را در فرایند جذب قشر جوان جامعه را در هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بویین میاندشت به اجرا گذاشته ایم و نتایج خوبی نیز بدست آورده ایم.

انتهای پیام/مادحین/ن

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد