صفحه اصلی » اجتماعی » بلوار شهدای مدافع حرم خمینی شهر به بهره برداری رسید

همزمان بامیلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام صادق (ع):

بلوار شهدای مدافع حرم خمینی شهر به بهره برداری رسید

بلوار شهدای مدافع حرم و میدان امام حسن مجتبی(ع) همزمان بامیلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) در خمینی شهر به بهره برداری رسید

تاریخ انتشار: ۲۰:۲۳ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ همزمان بامیلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) و امام جعفر صادق (علیه السلام) میدان امام حسن مجتبی (علیه السلام) و بلوار شهدای مدافع حرم در خمینی شهر با هزینه ای بالغ بر 8میلیارد ریال عصر امروز با حضور مسئولان و مردم به بهره برداری رسید.

علی اصغر حاج حیدری شهردار خمینی شهر در حاشیه این آیین گفت: به منظورکاهش ترافیک مرکز شهر، جلوگیری از تصادفات، تسهیل عبور و مرور این میدان و بلوار در حاشیه خیابان مدرس و بلوار شهید فهمیده و حدفاصل چهارراه دولت احداث شد.

وی افزود: سعی داریم با توجه به ترافیک هایی که در معابر شهری وجود دارد و محدودیت های موجود، گره های ترافیکی که حادثه ساز نیز هستند با اصلاح هندسی در خیابان ها از خطر خارج کنیم.

سد محمد جواد ابطحی نماینده مردم شهرستان نیز گفت: در شهرستان با محدودیت های مالی روبرو هستیم و سعی می کنیم که با توانایی های موجود به اصلاح هندسی معابر شهری کمک شود.

وی افزود: طرح اصلاح در قانون شهرداری ها که تهیه شده، به درآمد پایدار شهرداری ها کمک می کند که این کمک در شهرهای کوچک بسیار موثر است و به مردم فشار درآمدی کمتری را وارد می کند.

عبدالله کیانی رییس شورای شهر خمینی شهر نیز گفت: باتوجه به درآمد پایین و نبود امکانات، اقداماتی در شهر در حال انجام است که به کمک خود مردم و دیگر مسئولان شهرستان به آبادانی شهر کمک می شود و باید این همدلی و همزبانی تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/ قلمکده

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد