2554859
۰۷:۱۸ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۶

دبیر ستاد مدیریت بحران تیران و کرون:

تصادف جاده تیران-سامان یک کشته و ۹ مصدوم بر جای گذاشت+ تصاویر

دبیر ستاد مدیریت بحران تیران و کرون، گفت: تصادف دو خودروی پراید و یک موتورسیکلت در محور تیران به سامان در هفت کیلومتری شهر تیران، یک نفر را به کام مرگ کشاند و ۹ مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش صاحب نیوز؛ فرامرز بیگدلی در گفتگو با سفیر تیران و کرون، اظهار کرد: تصادف دو خودروی پراید و یک موتورسیکلت در محور تیران به سامان یک نفر را به کام مرگ کشاند و ۹ مصدوم بر جای گذاشت.

دبیر ستاد مدیریت بحران تیران و کرون با اعلام این خبر گفت: این حادثه حوالی ساعت ۴ و پنج دقیقه بعد از ظهر چهارشنبه در هفت کیلومتری شهر تیران بعد از پمپ بنزین طلازرین رخ داده که خانمی حدودا ۲۵ ساله جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه حادثه دیدگان مسافران عبوری از شهرستان بودند، تصریح کرد: مصدومان حادثه پس از انجام اقدامات اولیه توسط هلال احمر و اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند که حال یکی از آن ها وخیم است.

 دبیر ستاد مدیریت بحران تیران و کرون جزئیات علت این حادثه را در دست بررسی دانست و یادآور شد: دو خودروی پراید در این تصادف رخ به رخ شده که بر اثر برخورد با یکدیگر این تصادف هولناک رخ داده است.

بیگدلی افزود: ترافیک زیادی به خصوص در روزهای تعطیل در این محور ایجاد می شود که برای ایمن سازی باید هر چه سریع تر این جاده دوبانده شود.

*عکس تزئینی است

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون/ گ.ف