10
۰۹:۰۰ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۸

جام شهید محسن حُججی در کاشان؛

لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور هشت تیم مرحله نهایی خود را شناخت

مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه های کشور در مرحله مقدمانی، در رده سنی نوجوانان جمعه شب پایان یافت و هشتم تیم مرحله نهایی این رقابت ها مشخص شدند.

به گزارش صاحب نیوز؛ دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر رده سنی نوجوانان پسر، «جام شهید محسن حججی» که از روز دوشنبه با حضور 11 تیم در دو گروه به میزبانی شهرستان کاشان آغاز شده بود، روز جمعه، با برگزاری پنج دیدار ادامه یافت و در نهایت هشت صعود کننده به مرحله نهایی این مسابقات مشخص شدند.
پیکان تهران و سایپا با نتیجه ای مشابه، در سه ست متوالی برابر حریفان خود شهرداری تبریز و رعد پدافند کاشان به برتری رسیدند و خاتم اردکان یزد نیز سه بر دو، مقابل کاله مازندران پیروز شد.
بر این اساس، بانک سرمایه با نتیجه سه  بر یک مقابل هاوش گنبد، به برتری دست یافت. دیدار دو تیم شهرداری ارومیه و شهرداری ورامین نیز با برد قاطع در سه ست از سوی تیم ارومیه ای خاتمه یافت.
تیم های کاله مازندران، سایپا تهران، شهرداری تبریز، پیکان تهران، شهرداری ارومیه، شهرداری ورامین، بانک سرمایه و هاوش گنبد سهمیه حضور در مسابقات مرحله نهایی لیگ برتر نوجوانان را به دست آوردند.
تیم های رعد پدافند کاشان، پیکان تهران، کاله مازندران، سایپا تهران، شهرداری تبریز و خاتم اردکان یزد در گروه نخست و تیم های هاوش گنبد، شهرداری ورامین، شهرداری ارومیه، سارویه ساری و بانک سرمایه در گروه دوم این مسابقات قرار داشتند.

انتهای پیام/ت.ت