یمن (1)
۱۶:۵۷ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۹

افزایش حمله های جنون آمیز رژیم سعودی علیه مردم یمن

ده ها یمنی در اثر حمله های جدید رژیم سعودی در مناطق مختلف شهید و زخمی شدند.

به گزارش صاحب نیوز؛ همزمان با خنثی شدن فتنه «علی عبدالله صالح»، رژیم سعودی برای جبران این خسارت بزرگ، حمله های هوایی خود علیه مناطق مسکونی را افزایش داده است.

جنگنده های سعودی در چند روز گذشته به شدت مناطق مسکونی در استان های صنعاء، صعده و الحدیده را مورد هدف قرار داده اند.

رسانه های محلی در صنعاء اعلام کردند جنگنده های رژیم با حمله به اداره سازمان رسانه یمن محله «الثوره»، حدود ۱۰ شهروند یمنی را شهید و زخمی کردند.

رسانه های محلی استان «حدیده» اعلام کردند حمله گسترده جنگنده های سعودی به بازار «شاجع» در منطقه «زبید»، منجر به شهید و زخمی شدن پنج شهروند یمنی شده است.

از منطقه «نهم» خبر می رسد، جنگنده های سعودی در چند ساعت گذشته، ۱۱ بار مناطق مسکونی را مورد هدف قرار دادند و علاوه بر شهید و زخمی کردن شماری از مردم، خسارت زیادی را به زیرساخت های منطقه وارد کردند؛ حمله به بازار «خلقه» در منطقه النهم نیز منجر به شهید شدن پنج یمنی و انهدام سه خودرو گردید.

شبکه خبری «المسیره نت» یمن اعلام کرد: در چهار روز گدشته بیش از ۸۰ یمنی از جمله چند زن و کودک در اثر حمله جنگنده های رژیم سعودی به شهادت رسیده اند.

افزایش حمله سعودی ها علیه مردم یمن در حالی صورت می گیرد که سازمان های به اصطلاح حقوق بشر بین الملل هیچ گونه عکس العملی نسبت به این جنایات نشان نمی دهند.

رسانه های غربی اعلام کردند عربستان سعودی در چند ماه گذشته چند قرارداد بزرگ نظامی به ارزش ده ها میلیارد دلار با آمریکا و کشورهایی اروپایی بسته است.

هزارن یمنی در سه سال گذشته از حمله ائتلاف عربی به رهبری رژیم سعودی در حمله جنگنده ها به مناطق مسکونی شهید و زخمی شده اند.

انتهای پیام/ت.ه