صفحه اصلی » ورزشی » برگزاری مرحله دوم لیگ بسکتبال جوانان کشور در شهرضا/ تمرین های چهارماهه بلندقامتان شهرستان برای حضور در رقابت ها

رئیس هیئت بسکتبال شهرضا خبرداد؛

برگزاری مرحله دوم لیگ بسکتبال جوانان کشور در شهرضا/ تمرین های چهارماهه بلندقامتان شهرستان برای حضور در رقابت ها

رئیس هیئت بسکتبال شهرضا گفت: مرحله دوم مسابقات لیگ جوانان کشور هفته جاری با حضور تیم های درنگ گیلان، مهرام تهران، نوشت افزار کنکو و تیم هیئت بسکتبال شهرضا در سالن شهید طحانی شهرضا برگزار می شود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۸ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ امیدعلی سعیدی، در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز در رابطه با وضعیت تیم های بسکتبال شهرستان در مسابقات کشوری، اظهار کرد: مرحله دوم مسابقات لیگ جوانان کشور هفته جاری با حضور تیم شهرضا برگزار می شود.

رئیس هیئت بسکتبال شهرضا در این رابطه گفت: مسابقات از روز چهارشنبه در سالن شهید طحانی شهرضا آغاز می شود که تیم درنگ گیلان، مهرام تهران، نوشت افزار کنکو و تیم هیئت بسکتبال شهرضا مسابقه خواهد داد.

وی با بیان اینکه مسابقات از ساعت 15 روز چهارشنبه آغاز خواهد شد، عنوان کرد: بازی های بعدی در ساعت 15 روز پنجشنبه و 9 بامداد روز جمعه پیگیری خواهد شد.

سعیدی با بیان اینکه بازیکنان تیم شهرضا به مدت چهار ماه تمرین کرده اند، خاطرنشان کرد: تیم شهرضا در حال حاضر علاوه بر این بازی ها در بازی های استانی نیز حضور دارند.

رئیس هیئت بسکتبال شهرضا در پاسخ به سوال خبرنگار ما در رابطه با جایگاه شهرضا در این مسابقات، گفت: این دوره از مسابقات فردا شورع خواهد شد و هنوز تیم ها امتیازی کسب نکرده اند.

وی تصریح کرد: مسابقات لیگ استان به دلیل برگزاری این مسابقات فعلا لغو شده و به تعویق افتاده است که پس از پایان این مسابقات مجدد از سر گرفته خواهدشد.

سعیدی، در رابطه با عملکرد تیم های شهرستان در مسابقات استانی، خاطرنشان کرد امسال برای اولین بار سه تیم مینی بسکتبال از شهرستان به نام های تیم شرضا الف، شهرضا ب و سعدی در مسابقات حضور دارند.

رئیس هیئت بسکتبال شهرضا تصریح کرد: در بخش نونهالان، نوجوانان و جوانان سابقات استانی تیم داده ایم و در لیگ جوانان کشوری که مرحله دوم آن از فردا آغاز خواهدشد شهرضا دارای تیم است و آمادگی لازم را برای حضور در مسابقات کسب کرده است.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد