صفحه اصلی » ورزشی » کوهپایه به عنوان میزبان مسابقات فستیوال مدارس فوتسال شهرستان معرفی شد

دبیر هیئت فوتبال شهرستان اصفهان:

کوهپایه به عنوان میزبان مسابقات فستیوال مدارس فوتسال شهرستان معرفی شد

جعفری دبیر هیئت فوتبال شهرستان اصفهان از میزبانی شهر کوهپایه در مسابقات فستیوال مدارس فوتسال شهرستان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۳۴ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ جعفر جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار اصفهان شرق، با معرفی کوهپایه به عنوان میزبان مسابقات فستیوال اظهار کرد: فستیوال مدارس فوتسال شهرستان روز‌های ۵ و ۶ بهمن ماه شکل اجرایی به خود گرفته و یک روز قبل از مسابقات تمامی تیم ها در این شهر اسکان داده می شوند.

دبیر هیئت فوتبال تصریح کرد: مسابقات در چهار رده سنی زیر ۱۰ ، ۱۱ ، ۱۲ ، ۱۳ سال و با حضور ۲۴ مدرسه فوتسال برگزار خواهد شد و هر تیم باید حداقل دارای ۸ و حداکثر ۱۰ بازیکن و دو نفر کادر فنی باشد.

وی هدف از برگزاری این فستیوال را رشد فوتسال در رده‌های پایه و شناسی استعداد‌های ناب فوتبالی عنوان کرد و افزود: در پایان این دوره طرح استعداد یابی انجام و استعداد های ناب فوتسالی به آکادمی تخصصی فوتسال شهرستان معرفی تا زیر نظر مربیان به نحو حرفه‌ای به فعالیت مشغول و به باشگاه های مطرح معرفی شوند.

پیش از این رضا دهقان دبیر هیئت فوتبال شهرستان اصفهان نیز گفته بود: فوتبال و فوتسال در شهر کوهپایه برآیند رو به جلو و شرایط ایده ال تری از نظر پیشرفت پیدا کرده است که عجین شدن آن با همدلی و اتحاد در شهر کوهپایه روز های خوب ورزش در این شهر را قابل دسترسی می کند.

انتهای پیام/ اصفهان شرق/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهارده + 6 =