صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » هنرمندان و اصحاب رسانه با امام جمعه گلپایگان دیدار کردند

هنرمندان و اصحاب رسانه با امام جمعه گلپایگان دیدار کردند

هنرمندان و اصحاب رسانه گلپایگان، در این دیدار ضمن خیر مقدم به امام جمعه جدید شهرستان، مشکلات خود را بیان کردند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از دیار عالمان، هنرمندان و اصحاب رسانه امروز با امام جمعه گلپایگان دیدار کردند.

حجت الاسلام سید علی طهماسبی، امام جمعه گلپایگان، در جمع هنرمندان و اصحاب رسانه خطاب به هنرمندان عرصه تئاتر شهرستان، اظهار کرد: هنر نمایشی  به دلیل سر و کار داشتن با تمام حواس مخاطب، یکی از تاثیر گذار و جذاب ترین هنر ها است.

امام جمعه گلپایگان تصریح کرد: اگر این هنر دارای مفاهیم خوب و جذاب باشد می تواند مفاهیم اخلاقی و ارزشی را به مخاطب منتقل کند.

وی، خطاب به مسئولان آموزشگاه ها و گروه های موسیقی شهرستان، گفت: موسیقی اگر درست اداره و مدیریت نشود، انسان را به تحمیر می کشاند.

حجت الاسلام طهماسبی با بیان اینکه بحث موسیقی بسیار مهم و ظریف است، عنوان کرد: موسیقی اگر کنترل شود می تواند وسیله ارتباط درست و صحیح و حتی معنوی شود و الا مشکلات و مسائلی را با خود به همراه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه موسیقی امروز جزء لاینفک زندگی مردم شده است، بیان کرد: موسیقی باید خط دهی درست داشته باشد تا مسائل درستی نیز از آن استخراج شود.

امام جمعه گلپایگان در ادامه از مسئولان آموزشگاه های موسیقی شهرستان، درخواست کرد: مراقب باشند که آموزشگاه ها به طرف موسیقی های حرام نروند.

وی خاطرنشان کرد: آموزشگاه های موسیقی غیر مجاز هم برای حمایت از هنرمندان و هم به دلیل جلوگیری از اشراف  و کنترل بیشتر باید جمع آوری شوند.

انتهای پیام/ دیار عالمان/ ن

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد