صفحه اصلی » حوزه و دانشگاه » دانشجویان تحصیلات تکمیلی ستاره دار منعی برای ادامه تحصیل ندارند/ اطلاعات غلط به رییس جمهور داده‌اند

رییس کمسیون آموزش مجلس:

دانشجویان تحصیلات تکمیلی ستاره دار منعی برای ادامه تحصیل ندارند/ اطلاعات غلط به رییس جمهور داده‌اند

رییس کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دانشجویانی که در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد در مقابل اسمشان ستاره زده‌ شده است هیچگونه منعی برای ادامه تحصیل ندارند و حتما اطلاعات غلط به رییس جمهور داده‌اند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۵ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸

محمد مهدی زاهدی در گفت‌وگو به خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: مطالب مطرح شده توسط برخی جریانات تحت عنون دانشجوی ستاره‌دار کاملا کذب است.

وی افزود: اصل قرارگیری ستاره جلوی اسم فرد در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد به معنای وجود نواقص در پرونده اعم از کمبود مدارک و غیره است و به هیچ عنوان بحثی با عنوان ممنوئیت تحصیل دانشجو نبوده و نیست.

رییس کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی پیرامون شعار انتخاباتی آقای روحانی مبنی بر حل و فصل مسئله دانشجویان ستاره‌دار، گفت: مطرح شدن این بحث توسط رییس جمهور ناشی از بی اطلاعی وی از این موضوع است؛ این ستاره به هیچ وجه مشکلی نیست که بخواهیم رفع و فصل کنیم.

وی درپایان گفت: بنده دوباره می گویم دانشجویانی که در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد در مقابل اسمشان ستاره زده‌شده است هیچگونه منعی برای ادامه تحصیل ندارند.

انتهای پیام/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد