صفحه اصلی » اجتماعی » بعضی از مسئولان نسبت به موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی بی تفاوت هستند/ جبران بعضی از آسیب های اجتماعی ناممکن است

امام جمعه بادرود:

بعضی از مسئولان نسبت به موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی بی تفاوت هستند/ جبران بعضی از آسیب های اجتماعی ناممکن است

امام جمعه بادرود با انتقاد از بی تفاوتی برخی از مسئولان به مسئله پیشگیری از آسیب های اجتماعی، گفت: به طور حتم هزینه ها در قبال پیشگیری بسیار کم تر از درمان خواهد بود و چه بسا جبران بعضی از این آسیب ها هرگز تحقق نیابد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۱ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام علیرضا قاسمی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به هشدار مسئولان اداره بهزیستی شهرستان نطنز در مورد روند رو به رشد آسیب های اجتماعی، اظهار کرد: همه مسئولان باید دست در دست هم دهند تا این معضل را کاهش داده و از پیامدهای ناگوار و بعضا غیر قابل جبران آن جلوگیری کنند.

امام جمعه بادرود با اشاره به برگزاری جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در هفته جاری در بادرود، افزود: متاسفانه مسئولان نسبت به حضور فعال در این جلسه ها اعتنایی ندارند و در حالی که باید هر روز نسبت به روز دیگر این موضوع جدی تر گرفته شود اما به نظر اراده ها برای پیگیری و رسیدگی کم رنگ است.

وی با تاکید بر این که این بی تفاوتی ها به جلسه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در تریبون نماز جمعه تذکر داده می شود، تصریح کرد: به طور حتم هزینه ها در قبال پیشگیری بسیار کم تر از درمان خواهد بود و چه بسا جبران بعضی از این آسیب ها هرگز تحقق نیابد.

حجت الاسلام قاسمی از مسئولان اداره بهزیستی شهرستان نطنز خواست تا کار آموزش پیشگیرانه و آگاه سازی در سطح جامعه را تداوم دهند تا بیش از این منطقه از بی تفاوتی ها آسیب بیشتری نبیند.

وی خاطر نشان کرد: بهزیستی نطنز آمادگی خود را در برای برگزاری جلسه های مختلف از نظر فراهم کردن فضا و مدرس به صورت رایگان و در هر زمان و مکان، اعلام کرده است و این وظیفه نهادها و ادارات است تا از این موقعیت به بهترین نحو استفاده کنند.

انتهای پیام/ آوای نطنز/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد