صفحه اصلی » اقتصادی » لزوم استفاده از پتانسیل وقف برای رفع مشکلات مردم کوهپایه

رئیس اوقاف و امور بخش کوهپایه مطرح کرد؛

لزوم استفاده از پتانسیل وقف برای رفع مشکلات مردم کوهپایه

رئیس اوقاف و امور بخش کوهپایه، گفت: وظیفه ماست که از تمام پتانسیل وقف در بخش کوهپایه به منظور رفع مشکلات مردم و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی استفاده کنیم.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۶ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ اولین نشست مشترک ادارات ثبت اسناد، بنیاد مسکن و اوقاف و امور خیریه کوهپایه برگزار شد.

این نشست با حضور ریاست بنیاد مسکن شهرستان اصفهان و رؤسا و کارشناسان سه اداره در محل اداره و امور خیریه بخش کوهپایه انجام گرفت.

در حاشیه این نشست حجت الاسلام سید علی طباطبایی، رئیس اوقاف و امور بخش کوهپایه در گفت‌وگو با خبرنگار اصفهان شرق، اظهار کرد: در گذشته خیران با اینده‌ نگری، آن چیزی را که با دشواری به دست آورده بودند با وقف به یک صدقه جاریه تبدیل کرده و از خود به یادگار گذاشتند.

حجت الاسلام طباطبایی، ادامه داد: وظیفه ماست که از تمام پتانسیل وقف در بخش کوهپایه به منظور رفع مشکلات مردم و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی استفاده کنیم.

وی افزود: یکی از ویژگی‌ هایی که بهره‌ وری موقوفات را بالاتر می برد و نیاز و اهمیت آن امروز بیش تر پیش احساس می شود، سند دار کردن موقوفات است که توسط اداره اوقاف و امور خیریه بخش کوهپایه به جد دنبال می شود.

 رئیس اوقاف و امور بخش کوهپایه، خاطرنشان کرد: در این جلسه تسریع در اخذ سند موقوفات و بقاع متبرکه بررسی و پیرامون آن گفتگو شد.

انتهای پیام/گ.ف

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد