صفحه اصلی » اجتماعی » لزوم به کارگیری نیروی فعال به منظور نظارت بر بهداشت صنوف کوهپایه

رئیس شورای شهر کوهپایه مطرح کرد؛

لزوم به کارگیری نیروی فعال به منظور نظارت بر بهداشت صنوف کوهپایه

رئیس شورای شهر کوهپایه، گفت: لازم است آموزش، نظارت و برخورد با فعالیت‌ های اصناف، به موقع انجام شود و دغدغه‌ های شهروندان در این امر به آرامش خاطر و رضایت شهروندی تبدیل شود.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۷ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ ظهر امروز جلسه ای با حضور شهردار و شورای شهر کوهپایه، رئیس بهداشت و رئیس جمعیت هلال احمر  به منظور اجرای مطلوب طرح غربال گری، حفظ کادر کار آموز شهر، فراهم شدن نظارت پویا‌تر و مستحکم در امور بهداشت اماکن تولیدی، خدماتی و فضاهای ورزشی، در محل شهرداری کوهپایه برگزار شد.

در پایان این جلسه قوام الدین ضیایی، رئیس شورای شهر کوهپایه در گفت‌وگو با اصفهان شرق، اظهار کرد: در این جلسه که به منظور رفاه شهروندان و بهبود خدمات بهداشتی چه از نظر کیفی و کمی انجام شد، شورای اسلامی شهر تعامل کامل خود را برای مشارکت و پیگیری این موضوع اعلام کرد.

ضیایی ادامه داد: مقرر شد شهرداری کوهپایه برای دسترسی راحت شهروندان و اطلاع رسانی کامل به شناسایی فضاهای پذیرش و نصب بنر و اطلاعیه برای بهتر انجام شدن طرح غربال گری کمک کند.

وی با اشاره به درخواست کتبی برای تخصیص نیروی فعال به منظور نظارت بر امر بهداشت صنوف، تصریح کرد: لازم است آموزش، نظارت و برخورد با فعالیت‌ های اصناف، به موقع انجام شود و دغدغه‌ های شهروندان در این امر به آرامش خاطر و رضایت شهروندی تبدیل شود.

رئیس شورای شهر کوهپایه، خاطرنشان کرد: آن چه مسلم است انجام کار در تعامل و برآیند فکر و نیروی گروهی دقیق‌ تر و در کیفیت بهتر ارائه می شود.

ضیایی گفت: شورای شهر و شهرداری کوهپایه نیز در با پیگیری و تأمین مالی بخشی از هزینه مورد نیاز و حصول رضایت حداکثری نقش خود را ایفا خواهد کرد.

انتهای پیام/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهارده − سیزده =