صفحه اصلی » اجتماعی » دانش آموزان سفیران سلامت در جامعه هستند

رئیس اداره گاز جرقویه علیا:

دانش آموزان سفیران سلامت در جامعه هستند

رئیس اداره گاز جرقویه علیا اصفهان، گفت: دانش آموزان سفیران سلامت در جامعه هستند و هدف از کارگاه های آموزشی آشنایی کامل کودکان و نوجوانان و دانش آموزان با اصول ایمنی گاز و ترویج این اصول در بین مردم و خانواده ها است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۰۰ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ کارگاه آموزشی استفاده ایمن از گاز طبیعی با حضور دانش آموزان پایه ششم و خدمت گزاران مدارس با همکاری اداره گاز و آموزش و پرورش عصر دیروز، در شهر حسن آباد و دهستان رامشه شرق اصفهان، برگزار شد.

محمد رمضانی، رئیس اداره گاز جرقویه علیا، با اشاره به استفاده فراگیر گاز طبیعی در مدارس، گفت: با توجه به آغاز فصل سرما و استفاده تمام مدارس از گاز طبیعی آموزش شیوه های درست مصرف گاز و داشتن محیط ایمن به دانش آموزان و خدمت گزاران امری ضروری است.

رمضانی با اشاره به اهمیت مسئله پیشگیری، ادامه داد: هر ساله شما آماری از جان باختگان حاصل از مسمومیت از گاز را از رسانه ها می شنوید و ما می توانیم با فرهنگ سازی و آگاه کردن مردم با اقدامات بسیار ساده از این گونه حوادث تلخ جلوگیری کنیم.

وی افزود: یکی از اقدامات مهمی را که باعث فرهنگ سازی در امر استفاده بهینه و ایمن از گاز طبیعی انجام داد، برگزاری کارگاه های آموزشی به منظور آگاه کردن دانش آموزان در این موضوع است.

رئیس اداره گاز جرقویه علیا  دانش آموزان را به عنوان سفیران ترویج سلامت در جامعه و خانواده ها معرفی کرد.

در این جلسه اسلایدهایی در مورد نحوه استفاده صحیح از گاز طبیعی به نمایش در آمد و بروشورهایی با موضوع صرفه جویی در مصرف گاز و رعایت نکات ایمنی در استفاده از گاز طبیعی در بین دانش آموزان توزیع شد.

انتهای پیام/اصفهان شرق

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد