صاحب نیوز

82640987-71823318

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خبرداد؛

کاهش 40 درصدی آمار جرایم خشن در استان اصفهان/ نیروی انتظامی به خوبی تجمعات را مدیریت کرده است

فرمانده نیروی انتظامی، با اشاره به شمار بالای تجمعات در سال گذشته، گفت: این تجمعات را بدون مشکل مدیریت کردیم و گزارش آن را نیز خدمت مقام معظم رهبری رساندیم که ایشان نیز بر مدیریت تجمعات تاکید کردند.

کدخبر: 818584
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ @ ۱۰:۴۸


به گزارش صاحب نیوز؛ سردار حسین اشتری عصر دیروز، در دیدار با امام جمعه اصفهان، با اشاره به آماده سازی طرحی جدید در رابطه با توقیف موتورسیکلت ها، اظهار کرد: این طرح جدید نواقص طرح قبلی را ندارد و این وسایل زودتر به دست صاحبان آن ها بازگردانده می شود.

فرمانده نیروی انتظامی، با بیان اینکه نیروی انتظامی در مناسبت های مختلف طرح های بخشودگی جرایم خودروها و موتورسیکلت ها را اجرا می کند، تصریح کرد: یکی از طرح هایی که اکنون در استان تهران الاغ شده است، لزوم مراجعه صاحبان موتورسیکلت ها برای رفع مشکل پلاک خود است که به زودی این طرح به سراسر کشور ابلاغ می شود.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی های نیروی انتظامی برای حرکت رو به جلو و پیشرفت روزانه است، خاطرنشان کرد: استان اصفهان همیشه استانی خاص با شرایط خاص و نمونه بوده و از این رو انتخاب فرمانده انتظامی این استان از حساسیت زیادی برخوردار است و باید در شأن مردم این استان خدمت کرده و خوشبختانه این انگیزه در فرماندهی انتظامی استان وجود دارد

وی با بیان این که کار در استان اصفهان باید به صورت جهادی پیگیری شود، اظهار کرد: با وجود این که کار در این استان بسیار گسترده است و خلاهایی نیز موجود استف اما آمار و عملکرد خوبی از فرماندهی انتظامی استان ثبت شده است.

وی با اشاره به کاهش 40 درصدی جرایم خشن در استان اصفهان، خاطرنشان کرد: خوشبختانه آمار قتل نیز در این استان 21 درصد کمتر شده است.

سردار اشتری با بیان اینکه بعضی دستگاه ها مدیریت مناسبی نمی کنند، خاطرنشان کرد: سرریز عدم مدیریت آن ها به نیروی انتظامی فشار وارد می کند و در بحث هایی مثل تجمعات کارگران بیکار شده، حقوق های معوق یا موسسات مالی، بار و وظیفه نیروی انتظامی افزایش می یابد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نیروهای انتظامی تلاش می کند که صحنه ها را مدیریت کند تا درگیری ایجاد نشود، عنوان کرد: خوشبختناه تا کنون مشکل حادی در این زمینه ها ایجاد نشده است.

وی با اشاره به شمار بالای تجمعات در سال گذشته، خاطرنشان کرد: این تجمعات را بدون مشکل مدیریت کردیم و گزارش آن را نیز خدمت مقام معظم رهبری رساندیم که ایشان نیز بر مدیریت تجمعات تاکید کردند.

انتهای پیام/ ن