صفحه اصلی » آخرین اخبار اصفهان » اتوبوسرانی حق بیمه کسرشده از حقوق کارگران را به حساب تأمین اجتماعی واریز نمی کند/ توهین های یک عضو شورای شهر به رسانه ها و مردم

بسته خبری صاحب نیوز؛

اتوبوسرانی حق بیمه کسرشده از حقوق کارگران را به حساب تأمین اجتماعی واریز نمی کند/ توهین های یک عضو شورای شهر به رسانه ها و مردم

اعلام نیاز سازمان انتقال خون اصفهان به تمام گروه های خونی بسیاری از کالاهای قاچاق از گمرک وارد کشور می شوند، تأمین اجتماعی حق ندارد دفترچه درمانی کارگران را مسدود کند و…از مهم ترین خبرهای امروز در صاحب نیوز است. 

تاریخ انتشار: ۲۱:۰۵ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۳

به گزارش صاحب نیوز؛اعلام نیاز سازمان انتقال خون اصفهان به تمام گروه های خونی بسیاری از کالاهای قاچاق از گمرک وارد کشور می شوند، تأمین اجتماعی حق ندارد دفترچه درمانی کارگران را مسدود کند و…از مهم ترین خبرهای امروز در صاحب نیوز است.

نماینده مجلس:
گمرک وضعیت خوبی ندارد/ بسیاری از کالاهای قاچاق از گمرک وارد کشور می شوند
نماینده مجلس دهم، با بیان اینکه گمرک های کشور وضعیت خوبی ندارند، گفت: بسیاری از کالاهای قاچاق از طریق گمرک، وارد کشورمان می شوند.

فرماندار اصفهان:
مسئولان برای رفع آلودگی هوا به وزیدن باد اکتفا نکنند/ وجود ۱۳۰ مرکز غیرمجاز فروش پرندگان در اصفهان
فرماندار اصفهانبا بیان اینکه هوای پاک حق مردم است، گفت: قبول داریم که برخی موارد از دست ما خارج است اما می توان در بسیاری از زمینه ها پیشگیری کرد؛ محیط زیست باید پیگیری جدّی تری کند تا شاهد چنین وضعیت آب و هوایی در استان اصفهان نباشیم.

کلکسیون یک اصفهانی از بلیت های کاغذی اتوبوس/ عکس
تا همین چند سال قبل که اتوبوسها در اصفهان کارتی نشده بودند، بلیت حکم پول رایج حمل و نقل را داشت. در ابتکار شهرداری آن دوره در اواخر دوران بلیت فروشی، طرح و رنگ بلیت ها، بر اساس فصلها تغییر می کرد تا هم تنوع باشد و هم جلوی سو استفاده ها گرفته شود.

در بخش تیمی نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشور:
اصفهان بر سکوی سوم مسابقات موتور تریال ایستاد
اصفهان بر سکوی سوم بخش تیمی مسابقات موتور تریال قهرمانی کشور ایستاد.

حاشیه های هفدهمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان؛
محیط زیست اصفهان درباره آلودگی هوا به مردم توضیح دهد/ حمل و نقل عمومی را توسعه دهید
هفدهمین جلسه پنجمین دوره شورای شهر اصفهان، صبح امروز با حضور ۱۲ نفر از اعضای شورا برگزار شد.

معاون بهداشت و درمان سپاه:
خطاهای پزشکی در غرب سالانه جان ۱۹۸ هزار نفر را می گیرد/ اجرای طرح ایمنی بیمار «فجر» در سپاه
معاون امداد درمان و آموزش پزشکی سپاه پاسداران، گفت: سالانه حدود ۴۴ تا ۹۸ هزار نفر در جهان جان خود را بر اثر خطاهای پزشکی، از دست می دهند و برخی از ارقام این آسیب تا ۱۹۸ هزار مورد، می رسد.

رئیس شورای کارگری اتوبوسرانی اصفهان:
اتوبوسرانی حق بیمه کسرشده از حقوق کارگران را به حساب تأمین اجتماعی واریز نمی کند/ بجای دفترچه درمانی کارگران حساب شهرداری اصفهان را مسدود کنید/ تأمین اجتماعی حق ندارد دفترچه درمانی کارگران را مسدود کند/ مسئولان تخلف کرده اند، نه کارگران
رئیس شورای کارگری اتوبوسرانی اصفهان، در رابطه با تجمع امروز رانندگان اتوبوسرانی اصفهان، گفت: شرکت اتوبوسرانی حق بیمه را از حقوق کارگران خود کسر کرده، اما آن را به حساب تامین اجتماعی نریخته است و اکنون کارگران توانایی استفاده از زیرساخت های بیمارستانی را ندارند.

خبرنگاران در نشست خبری شورا حاضر نمی‌شوند؛
توهین های یک عضو شورای شهر به رسانه ها و مردم/ سخنگوی شورای شهر اصفهان عذرخواهی کند
خبرنگاران اصفهان در اعتراض به اقدام های روز گذشته سخنگوی شورای شهر و توهین هایی که این عضو شورا به مردم اصفهان و منتقدان کرد، در نشست خبری شورای شهر حاضر نمی شوند.

مدیرکل انتقال خون اصفهان:
اعلام نیاز سازمان انتقال خون اصفهان به تمام گروه های خونی/ سلامت بیماران در گرو انتقال خون سالم و منظم است
مدیرکل انتقال خون اصفهان، با بیان اینکه، این مرکز برای تامین خون مورد نیاز بیماران به تمام گروه های خونی نیازمند است، گفت: سلامت بیماران در گرو انتقال خون سالم و منظم است که حضور همه گروه های خونی به این امر، کمک می کند.

شهرضا؛ 40 روز بدون فرماندار
تداوم عدم انتخاب فرماندارشهرضا در فصل تدوین بودجه به نفع شهرستان نیست/ برخی جریان های سیاسی به دنبال تحمیل گزینه های رادیکالی هستند
شهرستان شهرضا بالغ بر ۴۰ روز است که بدون فرماندار مانده است و تداوم این شرایط با توجه به مشکلاتی که شهرستان با آن ها مواجه است و فشار برخی جریان ها برای تحمیل گزینه های سیاسی رادیکالی به نفع شهرستان نیست.

انتهای پیام/ت.ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج + 9 =