صفحه اصلی » سیاسی » قطار تغییر و تحولات در استانداری اصفهان/ مدیران و مشاوران جدید در راه استانداری

مهرعلیزاده مسئولان جدید را منصوب کرد؛

قطار تغییر و تحولات در استانداری اصفهان/ مدیران و مشاوران جدید در راه استانداری

استاندار اصفهان در احکام جداگانه ای، مشاور عالی و مسئول هماهنگی امور مشاوران، مدیرکل حوزه استاندار اصفهان، مشاور استاندار در امور روحانيت، دستيار ويژه ي استاندار در امور روحانيت و دستيار ويژه خود را منصوب کرد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن مهرعلیزاده صبح امروز در احکام جداگانه ای دو تن از مدیران استانی را تغییر داد.

بر همین اساس و بنا بر احکامی که مهرعلیزاده صادر کرده است، قربانعلی قائمی به عنوان مشاور عالی و مسئول هماهنگی امور مشاوران استاندار اصفهان و سعید صادقی به سمت مدیرکل حوزه استاندار اصفهان منصوب شد.

سعید صادقی پیش از این، مدیر کل بهزیستی استان بوده است و در سوابق قربانعلی قائمی فعاليت در بنياد پانزده خرداد، سازمان منطقه آزاد چابهار، وزارت راه و ترابري، شوراي اسلامي و شهرداري تهران  و جهادسازندگي دیده می شود.

استاندار اصفهان همچنین حجت الاسلام و المسلين محمدرضا صالحيان را، به سمت مشاور استاندار در امور روحانيت و حجت الاسلام علي قمي را به سمت دستيار ويژه ي استاندار در امور روحانيت، منصوب کرد.

مهرعلیزاده در حكم جداگانه ای نیز امير كريمي را به عنوان دستيار ويژه خود منصوب کرد.
امير كريمي مدير كل پیشین صنايع سنگين و صنايع استان اصفهان بوده است.

متن احکام این دو مدیر به شرح زیر است:

«با عنایت به مراتب حسن تعهد، صداقت، تجربه و کارایی که در شما سراغ دارم، جنابعالی را به عنوان مشاورعالی و مسئول هماهنگی امور مشاوران استاندار اصفهان منصوب می نمایم.
امید است در سایه توجهات خداوند متعال و بهره گیری از تمام ظرفیت ها در انجام ماموریت های محوله در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.»

« با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده جنابعالی، بدین وسیله به عنوان سرپرست اداره کل حوزه استاندار منصوب می شوید.
امید است در سایه توجهات خداوند متعال و بهره گیری از تمام ظرفیت ها در انجام وظایف محوله در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.»

انتهای پیام/ک

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد