صفحه اصلی » اجتماعی » ضرورت تقویت تفکر بسیجی در جامعه/ همکاری دستگاه های درمانی با بسیج اثرات خوبی به همراه دارد

در دیدار رئیس بسیج جامعه پزشکی و مدیر درمان تأمین اجتماعی مطرح شد؛

ضرورت تقویت تفکر بسیجی در جامعه/ همکاری دستگاه های درمانی با بسیج اثرات خوبی به همراه دارد

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان گفت: هماهنگی و همکاری دستگاه های بهداشتی و درمانی و بسیج جامعه پزشکی می تواند اثرات خوبی را برای حوزه سلامت استان به همراه داشته باشد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۵۵ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۵

به گزارش صاحب نیوز رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان گفت: بسیج جامعه پزشکی استان با در اختیار داشتن تعداد زیادی از کادر بهداشتی و درمانی تا کنون خدمات متنوعی را در زمینه های علمی، آموزشی، فرهنگی و محرومیت زدایی و ارائه خدمات پزشکی ارائه داده است.

محسن حجتی افزود: کانون های بسیج جامعه پزشکی در بسیاری از شهرستان های استان مستقر هستند و به غیر از شهرستان ها، کانون های تابعه ما در مراکز درمانی مهم استان در حال فعالیت هستند.

وی خاطر نشان کرد: هماهنگی و همکاری دستگاه های بهداشتی و درمانی و بسیج جامعه پزشکی می تواند اثرات خوبی را برای حوزه سلامت استان به همراه داشته باشد.

مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان هم در این دیدار گفت: بسیج جامعه پزشکی از توان و پتانسیل خوبی در استان برخوردار است و این توان باید با هم افزایی دستگاه های متولی بهداشت و درمان بیشتر شود.

علی اعتصام پور افزود: بسیج همان گونه که رهبری هم فرمودند جناحی و متعلق به جناحی نیست و در تمامی صحنه هایی که نیاز است وارد کار می شود، همان گونه که بسیج جامعه پزشکی علاوه بر محافل علمی، وارد حوزه محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مردم هم شده است.

وی تصریح کرد: کشور امروزه نیازمند حرکت و کار جهادی است و تمامی دستگاه ها باید دست به دست هم دهند و در راه اعتلای جمهوری اسلامی ایران تلاش کنند و در این رها نیاز به نگاه بسیجی است.

اعتصام پور در پایان از خدمات بسیج جامعه پزشکی در زمینه محرومیت زدایی و ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم استان تقدیر کرد.

در این دیدار توافق هایی برای راه اندازی دفتر بسیج جامعه پزشکی در مدیریت درمان استان و بیمارستان فاطمه الزهرا(س) نجف آباد و همچنین تقویت کانون های بسیج جامعه پزشکی بیمارستان های شریعتی و غرضی انجام گرفت.

انتهای پیام/ صدای سلامت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد