صفحه اصلی » سیاسی » فتنه های دوباره با حماسه ای عظیم تر از ۹ دی رو به رو خواهد شد

امام جمعه بادرود:

فتنه های دوباره با حماسه ای عظیم تر از ۹ دی رو به رو خواهد شد

امام جمعه بادرود، گفت: هنوز بعضی از آن ته مانده های فتنه که نفسشان به شماره افتاده است، دست و پا می زنند تا به شکل های مختلف انتقام خود را از مردم و حماسه ۹ دی بگیرند، اما غافل از این هستند که اگر فتنه دوباره ای شکل بگیرد، حماسه ای به مراتب عظیم تر از ۹ دی سال ۸۸ خلق خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۱ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام علیرضا قاسمی صبح امروز در گفتگو با این پایگاه خبری، با گرامیداشت دهه بصیرت و حماسه ۹ دی، اظهار کرد: حماسه ۹ دی سال ۸۸ نشان از عزم پولادین اقشار مختلف مردم در دفاع از آرمان های انقلاب و ستون محکم ولایت فقیه در نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

امام جمعه بادرود افزود: ملت قهرمان و با بصیرت ایران اسلامی با تکیه بر ایمان و باور خود با یک قیام فراگیر توانستند به یک باره توطئه های دشمنان ولایت را که چندین سال برای آن برنامه ریزی کرده بودند را نقش بر آب کرده و شکستی مفتضحانه را برای آن ها رقم بزنند.

وی با تاکید بر این که هدف فتنه ۸۸ براندازی نظام بود، بیان کرد: طرح شعارهایی مانند مرگ بر اصل ولایت فقیه، نه شرقی، نه غربی جمهوری ایرانی نشان داد فتنه گران مخالف اسلام هستند و می خواهند با پشتوانه کمک های مالی آمریکا و رژیم صهیونیستی یک بار دیگر قضیه سقیفه تکرا شود و حق را از صاحب حق بگیرند.

حجت الاسلام قاسمی تصریح کرد: اگر رهنمودهای پیامبر گونه رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم دشمن شناس و دشمن ستیز نبود و نقشه های فتنه گران با آن از بین نمی رفت معلوم نبود چه بلایی بر سر کشور می آمد.

وی با بیان این که هر روز بر تعداد حماسه سازان ۹ دی اضافه می شود، خاطر نشان کرد: هنوز بعضی از آن ته مانده های فتنه که نفسشان به شماره افتاده است، دست و پا می زنند تا به شکل های مختلف انتقام خود را از مردم و حماسه ۹ دی بگیرند، اما غافل از این هستند که اگر فتنه دوباره ای شکل بگیرد، حماسه ای به مراتب عظیم تر از ۹ دی سال ۸۸ خلق خواهد شد.

امام جمعه بادرود از اقشار مختلف مردم و مسئولان خواست تا در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی که شامگاه پنج شنبه در مسجد اباعبدالله (ع) بادرود و با حضور قدیری ابیانه سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا برگزار می شود حضوری پررنگ داشته باشند.

انتهای پیام/ آوای نطنز/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد