صفحه اصلی » مقاومت » حماسه نهم دی با هوشیاری مردم و تبعیت از ولی فقیه زمان به وجود آمد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان:

حماسه نهم دی با هوشیاری مردم و تبعیت از ولی فقیه زمان به وجود آمد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان گفت: در زمان فتنه 88، نهایتا” عاشورا به کمک ملت آمد و حماسه بزرگ و ماندگار، نهم دی خلق شد، ین حماسه با هوشیاری مردم، تبعیت از ولی فقیه زمان و استمداد از اباعبدالله الحسین(ع) به وجود آمد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۹ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۷

به گزارش صاحب نیوز سرهنگ علیرضا منصوری در گفتگو با خبرنگار چادگان نا؛ با بیان این که، روز 9 دی، روز بصیرت روز پیمان ملت با ولایت است گفت: آن چیزی که باعث برجستگی آن شده است، عنایتی که حضرت حق تعالی به این روز داده و رنگ الهی پیدا کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان افزود: ایام الله ممکن است روز حزن و اندوه باشد، اما به دلیل برکاتی که در پی دارد  به آن ایام الله می گویند.

سرهنگ منصوری با بیان این که یک هزار و 400 سال پیش شمر زمان و یزید زمان، کربلا را رقم زدند گفت: عده ای فریب خورده این توطئه شدند و در جنگ جمل  هم فتنه به گونه ای دیگر بود.

وی خاطر نشان کرد: در این فتنه ها، عده ای فریفته مقام، شهرت و شهوت شدند اما اهل بصیرت کسانی بودند که در این فتنه ها ولایت را تنها نگذاشتند.

سرهنگ منصوری با اشاره به فتنه سال 1388 گفت: در سال 88 نیز، یزید و معاویه زمان که همان آمریکا، انگلیس و اسرائیل خبیث هستند توطئه کردند و در داخل کشور تعدادی فریب خورده به مقام دنیوی و قدرت، دنبال روی شیطان زمان گشتند و صدمات زیادی بر قدرت و حیبت جمهوری اسلامی ایران وارد کردند.

و در ادامه اظهار کرد: به قول سرلشکر جعفری، مصائب و مشکلاتی که در این هشت ماه بر بدنه ی انقلاب وارد شد، چه بسا سنگین تر از هشت سال دفاع مقدس بود.

سرهنگ منصوری در این خصوص تصریح کرد: در سال 88، متأسفانه کسانی که خود را جزء نیروی انقلابی می دانستند، بعضا” به خود نیامدند و مسیر خود را از دشمن جدا نکردند.

سرهنگ منصوری خاطر نشان کرد: در زمان فتنه، نهایتا” عاشورا به کمک ملت آمد و حماسه بزرگ و ماندگار، نهم دی را خلق کرد.

تأکید کرد: این حماسه به وجود نیامد، مگر با هوشیاری مردم و تبعیت از ولی فقیه زمان و استمداد از ابا عبدالله الحسین(ع) بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان با بیان این که تاریخ تکرار شدنی است و این اولین آخرین فتنه نبوده و نخواهد بود افزود: می بایست هر زمان با توسل بر اهل بیت و تبعیت از ولی فقیه در مقابل توطئه های خارجی و دست نشانده های داخلی، آمادگی لازم وجود داشته باشد.

انتهای پیام/چادگان نا/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99