صفحه اصلی » سیاسی » دشمنان آرزوی فتنه جدید در سر دارند/ جامعه سلامت اصفهان طلایه دار راهپیمایی 9 دی

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی اصفهان:

دشمنان آرزوی فتنه جدید در سر دارند/ جامعه سلامت اصفهان طلایه دار راهپیمایی 9 دی

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان، گفت: جامعه سلامت استان اصفهان مانند همیشه طلایه دار و پیشرو راهپیمایی 9 دی خواهند بود و همگام مردم بصیر و انقلابی در این راهپیمایی حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام خواهند کرد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۲ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن حجتی در گفتگو با صدای سلامت، گفت: بصیرت یکی از شاخصه های لازم هر فردی است و امروزه بدون بصیرت نمی توان در راه و جاده انقلاب گام برداشت.

وی افزود: حماسه پرشور مردم در نهم دی ماه که برخواسته از بصیرت بود، سبب شد تا توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان در جریان های فتنه 88 و نقشه های که برای بعد از آن کشیده بودند خنثی شود و باز هم ثابت شد که مردم یکپارچه و متحد پای انقلاب و آرمان های انقلاب ایستاده اند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان، خاطر نشان کرد: برخی در داخل و خارج سعی داشتند تا انتخابات و حضور پرشور مردمی پای صندوق های رأی را زیر سؤال ببرند و آگاهانه یا نا آگاهانه صحبت از ابطال انتخابات می زدند که با هوشمندی و تدبیر خاص مقام معظم رهبری، کشور زیر بار این ادعا نرفت و مردم در این روز حماسی، خط بطلانی بر این نقشه ها کشیدند.

حجتی ادامه داد: راهپیمایی شکوهمند 9 دی در واقع حمایت از رهبری، قانون اساسی و کیان جمهوری اسلامی ایران بود و همه مردم از اصناف و احزاب مختلف این حمایت را به رخ همه کشاندند.

وی تصریح کرد: «انقلابی گری» و «انقلابی نمایی» دو محور جدا از هم هستند و بهتر است برخی افراد، تکلیف خود را با مردم و انقلاب و یا به تعبیری با این دو عبارت به وضوح روشن کرده و سعی نکنند با فریب کاری افکار جدیدی در سر بپرورانند؛ چرا که برای همیشه بر همگان ثابت شد اگر پای خطوط قرمز انقلاب و رهبری و جمهوری اسلامی در میان باشد، این مردم با احدی شوخی ندارند.

رئیس بسیج جامعه پزشکی اصفهان همچنین، گفت: لطف خداوند شامل حال کشور ما هست و بینش سیاسی و اجتماعی مردم از گذشته بسیار زیاد تر شده؛ مردم به خوبی می دانند افرادی که ادعای انقلابی گری دارند و با رفتار و حرکت خود به انقلاب و سرمایه های انقلاب که مردم هستند، ضربه می زند در این نظام جایگاهی نخواهند داشت.

حجتی ادامه داد: دشمنان و افراد نادانی که با دشمن هم صدا شده اند هر چند آرزوی فتنه های جدید را در سر دارند، اما بدانند که بهتر است تاریخ را از گذشته های دور تا همین سال های اخیر به دقت بخوانند و بدانند که اگر کارهای ضد انقلابی ادامه پیدا کند، باید منتظر پیامدها و مشت های محکمی که از سوی مردم می خورند، بمانند.

این مقام مسئول در پایان ضمن دعوت از کادر حوزه سلامت استان برای شرکت در راهپیمایی بزرگ نهم دی ماه در سراسری، افزود: جامعه سلامت استان اصفهان مانند همیشه طلایه دار و پیشرو راهپیمایی 9 دی خواهند بود و همگام مردم بصیر و انقلابی در این راهپیمایی حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام خواهند کرد.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد