صفحه اصلی » اقتصادی » ضرورت بازنگری در شیوه‌های کشاورزی/ بخش اداری صنعت آران و بیدگل پاسخگوی ظرفیت آن نیست

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس:

ضرورت بازنگری در شیوه‌های کشاورزی/ بخش اداری صنعت آران و بیدگل پاسخگوی ظرفیت آن نیست

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، گفت: بخش صنعت آران و بیدگل از مجموع چند شهرستان استان اصفهان بزرگ‌تر است، ولی از نظر اداری، از ظرفیت‌های مورد نیاز بی‌بهره است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از خطب شکن، سید جواد ساداتی نژاد در گفتگو با این پایگاه خبری، با بیان این که وضعیت منابع آبی شهرستان بحرانی است اظهار کرد: ما در مسائل مربوط به منابع آبی، وضعیت خوبی نداریم و آب شور دریاچه نمک در حال حرکت به دشت کاشان است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تغییر در شیوه های کشاورزی شهرستان را ضروری توصیف کرد و گفت: کشاورزی شهرستان باید تقویت شود و از وضع موجود فعال تر باشد.

وی افزود: باید با در نظر گرفتن کمبودهای بخش تامین آب، راهکاری در این خصوص پیدا کنیم، زیرا این وضعیت بیش از این نمی تواند ادامه پیدا کند.

ساداتی نژاد فضای اداری استان اصفهان را عامل رکود فرایندهای اداری و صنعتی شهرستان خواند و تصریح کرد: اگر فضای دیگری برای خود ترسیم نکنیم، گرفتار کاغذبازی‌های اداری استان خواهیم شد.

وی توضیح داد: بخش صنعت آران و بیدگل از مجموع چند شهرستان استان اصفهان بزرگ‌تر است، ولی از نظر اداری، اداره ای کوچک و تازه تاسیس مسئول کنترل آن شده است، بنابراین باید از پیچ و خم های اداری فاصله بگیریم و تلاش کنیم دست مردم را در فعالیت های صنعتی بازتر کنیم.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!