صفحه اصلی » سیاسی » مردم از معضلات اقتصادی گله‌مندند/ دولت پاسخ روشنی برای مردم داشته باشد

امام حمعه شهرضا:

مردم از معضلات اقتصادی گله‌مندند/ دولت پاسخ روشنی برای مردم داشته باشد

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه، مردم از معضلات اقتصادی گله مندند و دولت باید پاسخ روشنی برای مردم داشته باشد، گفت: پس از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی نباید معضلات اقتصادی نظیر اشتغال و مسکن در جامعه وجود داشته باشد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۷ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سیف الله یعقوبی صبح امروز در جمع راهپیمایان شهرضایی در مخالفت با اغتشاش های اخیر که در این شهرستان و دیگر شهرهای کشور برپا شده، اظهار کرد: مردم با دین و مسجد و روحانیت مشکلی ندارند آنها خواستار برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی هستند.

وی ادامه داد: مردم از معضلات اقتصادی گله مند هستند و دولت هم باید پاسخ رونشی برای مردم داشته باشد؛ پس از گذشته 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی نباید معضلات اقتصادی نظیر مشکل مسکن در جامعه وجود داشته باشد.

امام جمعه شهرضا تأکید کرد: مردم ایران از همه چیز خود گذشتند تا بتوانند انقلاب اسلامی ایران را پیروز و در برابر همه توطئه ها از آن دفاع کنند.

حجت الاسلام یعقوبی اظهار کرد: کشور ایران در شرایط فعلی قدرتمندترین کشور منطقه خاورمیانه است و همین عامل باعث شده تا دشمنان برای مقابله با آن برنامه ریزی کنند.

وی با اشاره به حمایتهای گروهک ضد انقلاب منافقین از اغتشاشات اخیر، اظهار کرد: مردم ایران روزگاری اعضای این گروه را از شهرها بیرون کردند اما باز هم امروز در سودای غلبه بر نظام اسلامی هستند ولی باید به آنها بگوییم این آرزو را به گور خواهید برد.

امام جمعه شهرضا ادامه داد: رییس جمهور دیوانه آمریکا منفورترین رییس جمهور تاریخ جهان است و اقدامات او بارها از سوی سران دیگر کشورها مورد سرزنش واقع شده است، حال فردی که باید در تیمارستان بستری شود قصد دارد تا برای مردم ایران تعیین تکلیف کند.

حجت الاسلام یعقوبی اظهار کرد: دستگیرشدگانی که در اغتشاشات اخیر در چنگال پلیس و نیروهای امنیتی گرفتار شده اند ایرانی نبوده اند و از سوی دشمنان تحریک شده اند.

وی بیان کرد: رهبر جمهوری اسلامی ایران شجاع ترین رهبر جهان است و این مطلب بارها از سوی رهبران و رؤسای جمهور جهان مورد پذیرش قرار گرفته است.

امام جمعه شهرضا تصریح کرد: نمایندگان مجلس در زمان تصویب لایحه بودجه باید دقت کنند که به موادی رأی موافق بدهند که به سود مردم باشد زیرا مردم ایران بیش از این توان تحمل گرانی حامل های انرژی و سوخت و ارزاق را ندارند.

حجت الاسلام یعقوبی ادامه داد: دولت باید در شریط فعلی برای کاستن از معضلات اقتصادی نظیر بیکاری و تورم کاری بکند، اینکه بگویند در سال 97 فلان برنامه یا فلان طرح اجرا می شود سودی به حال مردم ندارد.

انتهای پیام/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد