99993873
۰۹:۲۵ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۴

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فلاورجان:

حضور مردم همواره نقشه دشمنان را خنثی کرده است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان، با دعوت از مردم برای راهپیمایی صبح روز پنجشنبه، گفت: حضور مردم در صحنه های مختلف حربه های دشمن را همیشه خنثی کرده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ ابراهیم رحیمی، شامگاه چهارشنبه، در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ با توجه به اتفاقات اخیری که در سراسر کشور رخ داده است و دشمن نیز برای برهم زدن نظم عمومی اقداماتی را انجام داده است قرار شد که چهارشنبه در شهرستان ها و پنجشنبه در مرکز استان اصفهان راهپیمایی هایی برای محکوم کردن این اقدامات انجام شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شهرستان فلاورجان و شهر قهدریجان در چند روز اخیر در کانون فتنه اگیزی های دشمن قرار داشته است با تصمیم گیری که در جلسه فرمانداری صورت گرفت؛ قرار بر این شد تا برای هر چه با شکوه تر شدن این راهپیمایی برنامه فردا صبح از میدان انقلاب فلاورجان روبروی مسجد جامع به سمت میدان آزادی انجام شود.

این مسئول، اضافه کرد: همچنین بازاری های فلاورجان در اعتراض به این اقدامات ظالمانه و خصمانه دشمن فردا صبح مغازه های خود را بسته و در مسجد جامع شهر تجمع خواهند کرد که در شروع راهپیمایی به جمعیت حاضر پیوسته و با آنها در راهپیمایی شرکت خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان، در ادامه اظهار کرد:‌مردم ولایتمدار قهدریجان نیز اعلام کرده اند به زودی با یک حضور حماسی و بیاد ماندنی که تا کنون مانند آن را در این شهر کسی ندیده است جواب دندان شکنی به این بی آبرویی ها که دشمن آن را به این مردم تحمل کرده است خواهند داد و نمی گذارند خون ۲۲۵ شهید، ۳۰ سردار و صدها جانبازی که این شهر تقدیم به نظام و انقلاب کرده است با یک فتنه دشمن پایمال شود.

بر این اساس، امروز (پنجشنبه چهاردهم دی ماه) ساعت ۹ صبح راهپیمایی عظیمی با حضور مردم ولایی شهرستان فلاورجان از میدان انقلاب فلاورجان به سمت میدان آزادی انجام خواهد شد و به همین منظور شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان از احاد مردم برای حضور در این راهپیمایی دعوت به عمل آورده است.

قهدریجان از توابع شهرستان فلاورجان و در دو کیلومتری غرب فلاورجان قرار دارد.
انتهای پیام / ن