صفحه اصلی » حوزه و دانشگاه » ایجاد فضای سوء استفاده دشمنان با پیگیری مطالبات از مسیرهای فراقانونی

بیانیه دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان درباره وقایع اخیر؛

ایجاد فضای سوء استفاده دشمنان با پیگیری مطالبات از مسیرهای فراقانونی

پیگیری مطالبات مدنی از مسیرهای فراقانونی و در قالب رفتارهای ساختارشکنانه و مغایر با منافع عمومی، حرکت در مسیر بیراهه ای است که با مهیا ساختن فضای سوء استفاده دشمنان ایران اسلامی، زمینه بهره برداری برای تعرض به امنیت و منافع ملی و از هم گسیختن رشته اتحاد ملت را فراهم می کند.

تاریخ انتشار: ۲۲:۴۱ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛  دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان درخصوص وقایع و آشوبگری ها و فتنه انگیزی های عده ای در چند شهر کشورمان، بیانیه ای صادر کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم ا… الرحمن الرحیم

آنچه در این ایام در برخی نقاط کشورمشاهده گردید، حاکی از اقدام های تلخ و تأسف باری است که با طمع ورزی دشمنان زخم خورده نظام و با بهره گیری از نقاب نفاق، در پس برخی مطالبات و شعارهای بحق مردمی به وقوع پیوست.

بدون تردید طرح نقدها و مطالبات مدنی از مسیرهای فراقانونی و درقالب رفتارهای ساختارشکنانه و مغایر با منافع عمومی، حرکت در مسیر بیراهه ای است که با مهیا ساختن فضای سوء استفاده بدخواهان و دشمنان ایران اسلامی، زمینه بهره برداری در جهت تعرض به امنیت و منافع ملی و از هم گسیختن رشته اتحاد ملت را فراهم خواهد نمود.

بهره گیری مجموعه دستگاه های مختلف نظام از ظرفیت های عظیم اقیانوس انقلاب اسلامی در به رسمیت شناختن و هدایت نقدها و اعتراضات بحق مردمی و پاسخگویی به آن ها، تنها شیوه اجتناب ناپذیری است که با انفکاک صفوف مردم از اغتشاشگران معاند نظام و ملت، حرکت رو به رشد کشور در مسیر تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی را سرعت خواهد بخشید.

دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان، در کنار دیگر آحاد مردم و علاقه مندان به نظام و کشور، ضمن اعلام انزجار از تحرکات اغتشاشگران در تعرض به قانون، امنیت و منافع ملی، ازدلسوزان کشور و نظام می خواهند که با حفظ هوشیاری در قبال وقایع اخیر، دشمنان و عمّال داخلی آنان را در پیاده کردن نقشه های شوم خود ناکام گذارده و دستیابی به مطالبات بحق مردمی در سایه امنیت، آسایش و قانونمندی را پیگیری کنند.

استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه صنعتی اصفهان درکنار دیگر آحاد مردم و علاقه مندان به کشور، در اجتماع مردمی که از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 14 دیماه در میدان امام حسین(ع) اصفهان برگزار می گردد، گردهم خواهند آمد تا یک بار دیگر با سردادن ندای وحدت، بیزاری خود از اغتشاشگران و تحرکات غیرقانونی آنان و پشتیبانی از کشور، نظام و انقلاب اسلامی را اعلام کنند.

روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان

انتهای پیام/ ن

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد