n82785890-72092301
۱۹:۲۹ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۴

هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر فوتسال کشور؛

مس سونگون قهرمانی فوتسال را از اصفهان بُرد/ گیتی پسند در رده سوم قرار گرفت

در مهم‌ ترین دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال، مس در اصفهان، برابر گیتی‌ پسند پیروز و قهرمان لیگ برتر فوتسال شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از میدان نیوز، تیم صدرنشین مس سونگون که با یک تساوی هم می‌ توانست قهرمان لیگ برتر فوتسال شود به اصفهان آمد، تا روبروی گیتی‌ پسند مدافع عنوان قهرمانی قرار گیرد.

سپهر محدی، ویتور هوگو، محمد کشاورز، سعید افشار، علی‌اصغر حسن‌ زاده، محمدحسین درخشانی، احمد اسماعیل‌ پور، مسعود دانشور، حسین حسینی، محمد زارعی، ابوالقاسم عروجی و سعید احمد عباسی را حسین شمس برای این دیدار در لیست خود قرار داده بود.

بی غم، سرمربی تیم مس سونگون نیز علیرضا صمیمی، سعید مومنی، محمد پیکان ورز، مسعود آستانه، علیرضا عسگری، ممدرضا سنگ سفیدی، حمزه کدخدایی، توحید لطفی، دیگو رودریگو فونسکا، بلو، سعید تقی زاده و فرهاد فخیم را برای این دیدار به میدان فرستاد.

پیروزی گیتی پسند در نیمه اول

بازیکنان گیتی‌ پسند بازی را بسیار طوفانی آغاز کردند و از همان ابتدای بازی چندین حمله خطرناک به دروازه حریف داشتند که با درخشش صمیمی دروازه‌ بان تیم مس این موقعیت‌ ها از بین رفت.

دقیقه 9 دیدار احمد عباسی پاس بسیار زیبایی را از میان مدافعان حریف به حسن‌ زاده رساند که این بازیکن در تک به تک با صمیمی توپ را به زیبایی وارد دروازه کرد و گل نخست گیتی‌ پسند ثبت شد.

سنگ سفیدی در دقیقه 12 بازی، پاسی را به عسگری داد و این بازیکن شبیه گل نخست حریف را به خودشان پس زد.

دانشور در دقیقه 13 در زوایه بسته با صمیمی در موقعیت تک به تک قرار گرفت که با ضربه چیپ استثنایی گل دوم تیمش را به ثمر رساند که ورزشگاه را به هیجان آورد.

سپهر محمدی در دقیقه 18 بر بازیکن حریف خطا کرد که داور پنالتی مشکوکی را اعلام کرد و عسگری گل دوم مس را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

داور در دقیقه 19 خطایی را به نفع گیتی‌پسند اعلام کرد که این خطا ششمین خطای حریف بود و از روی نقطه دوم پنالتی برای گیتی‌ پسند اعلام شد که اسماعیل پور با ضربه‌ ای دقیقه توپ را وارد دروازه حریف کرد.

بازی دو تیم در نیمه اول پرگل و جذاب دنبال شد، اما سرانجام این نماینده اصفهان بود که توانست با نتیجه سه بر دو پیروز به رختکن برود.

گیتی‌ پسند با شکست برابر مس به مقام سوم لیگ امسال رسید

تیم مس که می‌خواست از  صدرنشینی‌ خود دفاع کند در نیمه دوم پرتلاش‌ تر در میدان ظاهر شد.

بازیکنان گیتی‌ پسند در نیمه دوم هم همانند نیمه نخست سعی بر این داشتند تا تعداد خطاهای حریف را به پنج خطا برسانند و از این طریق یک گل دیگر نیز به ثمر برسانند.

بازی دو تیم ادامه پیدا کرد و موقعیت‌ های دو تیم راهی به دروازه‌ های دو تیم پیدا نکرد تا سرانجام این تیم مس باشد که بازی را بار دیگر به تساوی بکشاند.

تیم مس برای اینکه مقتدرانه قهرمان شود، در پنج دقیقه پایانی رو به بازی پاورپلی آورد و توانست به گل هم برسد.

احمد اسماعیل‌ پور لحظاتی پس از به ثمر رسیدن گل مس در دقیقه 36 گل چهارم تیمش را با شوتی زیبا به ثمر رساند.

سعید تقی‌زاده، بازیکنی که سابقه حضور در گیتی‌ پسند را نیز دارد در لحظات پایانی گل پنجم تیمش را به ثمر رساند تا تیمش یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شود.

گیتی‌ پسند با شکست برابر مس به مقام سوم لیگ امسال رسید، نتیجه‌ ای که با توجه به هزینه‌ های هنگفت این تیم چندان خوش آیند نیست.

حواشی:

ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال با حضور در ورزشگاه پیروزی این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.

در حالی که تیم گیتی‌پسند شانسی برای قهرمانی در این دوره از مسابقات نداشت اما بازهم هواداران این تیم استقبال خوبی را از این بازی به عمل آوردند و حدود  هزار هوادار این مسابقه را از نزدیک تماشا کردند.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال هم در نیمه دوم برای تماشای این مسابقه به سالن پیروزی آمد.

عسگری بازیکن تیم مس پس از به ثمر رساندن گل نخست تیمش جمله «قهرمانان واقعی شهدای اسلام هستند» را نشان داد.

هواداران تیم گیتی‌ پسند پس از شکست تیم‌ شان به افضل مربی سابق این تیم که در ورزشگاه حضور داشت اعتراض و فحاشی کردند و این مربی را مقصر اصلی قهرمان نشدن تیم‌ شان در لیگ دانستند.

انتهای پیام/ پ