صفحه اصلی » سیاسی » راهپیمایی محکومیت آشوب های اخیر در تیران و کرون برگزار می شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تیران و کرون:

راهپیمایی محکومیت آشوب های اخیر در تیران و کرون برگزار می شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تیران و کرون با بیان اینکه بصیرت مردم از ادامه روند اغتشاشات جلوگیری کرده است، گفت: مردم همیشه در صحنه و شهید پرور تیران و کرون ناآرامی و اغتشاشات اخیر را با برگزاری راهپیمایی پرشور در روز جمعه محکوم می کنند.

تاریخ انتشار: ۲۰:۱۳ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ اسماعیل میری در گفتگو با سفیر تیران و کرون، با اشاره به آشوب های ایجاد شده در چند روز گذشته در برخی از نقاط کشور، اظهار کرد: دشمنان ایران اسلامی از شرایط نامناسب اقتصادی کشور و اعتراض های مردم سوء استفاده کرده و با انجام نقشه های شوم خود اوضاع جامعه را ناآرام کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان تیران و کرون، ضمن محکومیت اقدامات انجام شده، گفت: ماهیت افراد اغتشاش گر با توجه به اعمال ننگین آن ها از جمله سوزاندن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و شعار های ضد انقلابی کاملا مشخص شد و مردم اجازه دخالت دشمنان در سرنوشت کشور را نخواهند داد.

وی افزود: صف اغتشاشگران از صف مردم جدا است چرا که مردم همیشه در صحنه های مختلف و مهم انقلاب حضور پرشوری داشته و هیچ گاه از مسیر انقلاب منحرف نشده و نمی شوند.

میری خاطرنشان کرد: استکبار جهانی و سرکرده های آن ها با توجه شکست های متعدد در سوریه، عراق و  کشورهای اطراف تصمیم گرفتند با فرستادن عوامل تروریستی داخل ایران، اغتشاش های هدفمند را ایجاد کرده و همانند سال ۸۸ زمینه براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان با بیان اینکه بصیرت مردم از ادامه روند این اغتشاشات جلوگیری کرده است، یادآور شد: مردم همیشه در صحنه و شهید پرور تیران و کرون ناآرامی و اغتشاشات اخیر را با برگزاری راهپیمایی پرشور در روز جمعه محکوم می کنند.

وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی در سه شهر تیران، رضوانشهر و عسگران پس از نماز عبادی سیاسی جمعه، اذعان کرد: این راهپیمایی به منظور محکوم کردن فتنه گران و سودجویانی است که از اکثرا غیر بومی بوده و از بیرون هدایت می شدند.

میری با بیان اینکه مردم بار دیگر در پاسداری از خون شهدا بیعتی دوباره با ولایت و آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی می بندند، تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی همواره به دنبال مایوس کردن مردم از این انقلاب هستند و مسئولان باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات در جامعه و کسب رضایت قشرهای مختلف مردم بکار گیرند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان تیران، با اشاره به در پیش بودن دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: نسل جوان جامعه هنوز به درستی با برکات انقلاب اسلامی آشنا نیستند و مسئولان باید خدمات دولت اسلامی به مردم و ثمره های آن را معرفی کرده تا از سیاه نمایی های دشمن جلوگیری شود.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 × یک =