صفحه اصلی » استان » چادگان » ضرورت بصیرت افزایی در فتنه ها/ ائمه معصوم در راه بصیرت افزایی جان خود را فدا کردند

امام جمعه موقت چادگان:

ضرورت بصیرت افزایی در فتنه ها/ ائمه معصوم در راه بصیرت افزایی جان خود را فدا کردند

امام جمعه موقت چادگان گفت: مهمترین کاری که ائمه هدی(ع) انجام دادند، بصیرت افزایی بود و حتی جان خود را فدا کردند تا مردم بصیرت یابند.

تاریخ انتشار: ۱۹:۳۶ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۱۵

به گزارش صاحب نیوز حجت الاسلام محمد رضا ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته چادگان اظهار کرد: کسی که دچار عادت گناه شده است، دیگر طعم خوش عبادت و اطاعت را نخواهد چشید و بهترین نماز را هم که نثار کنید فایده ندارد، چرا که روح خسته ای دارد.

امام جمعه موقت چادگان با بیان این که انسان مسافر دنیای دیگری است و روزی که ملک الموت روح انسان را بگیرد از خواب بیدار می شود افزود: روح بر اعضاء و جوارح مسلط می شود و آن ها را در اختیار می گیرد.

وی تصریح کرد: چهار ملک به نام های جبرائیل، میکائیل، اسرافیل و عزرائیل همراه انسان است که امور مختلف را عهده دار هستند و هر کسی بنابر اخلاق و رفتار خود عزرائیل را ملاقات می کند و همچنین  مومنان و کافران هر کدام چهره خاصی از عزرائیل را می بینند.

وی به با اشاره به فتنه های اخیر بیان کرد: فتنه در آخر الزمان زیاد است و هشدارهای زیادی در احادیث داده شده است، مثل هوای مه آلود که چهره واقعی معلوم نیست و عدم تشخیص حق و باطل است.

حجت الاسلام ابراهیمی در این خصوص ادامه داد: مهمترین کاری که ائمه هدی(ع) انجام دادند، بصیرت افزایی بود و حتی جان خود را فدا کردند تا مردم بصیرت یابند.

وی با بیان این که در فتنه سال ۸۸ هم مردم به صحنه آمدند و کار را تمام کردند و چهره منافقان را شناختند افزود: هنوز کسانی هستند که رسوا نشده اند و در همه عرصه ها منافق داریم.

حجت الاسلام ابراهیمی اظهار کرد: اگر کسی علیه نظام اسلامی حرفی بزند رسوا می شود و مسئولانی که صادق و موجب آبروی نظام باشند، هنوز رأس کار نیامده اند.

وی خطاب به مسئولان دولتی گفت: چرا باید دست ما به طرف خارج دراز باشد؟ چرا باید اقتصاد مقاومتی اجرا نشود؟

حجت الاسلام ابراهیمی با بیان این که پیام ما به همه مردم منطقه و جهان رسیده است و به یاری شما مردم عزیز و با تکیه بر اصول انقلاب قیام خواهند کرد، تأکید کرد: امام فرمودند مردم ما بهتر از مردم زمان پیامبر هستند و صبر باید کرد که پرچم این انقلاب به دست امام زمان برسد.

امام جمعه موقت چادگان از مردم عزیز شهر چادگان که دیروز به صحنه آمدند و از نظام، رهبری دفاع کردند تشکر کرد و افزود: این کار ارزشمند، در دفتر اعمال شما ثبت خواهد شد.

انتهای پیام/چادگان نا

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99