صفحه اصلی » اجتماعی » شهرضا از فردا بعد از ظهر بارانی خواهد بود/ اُفت 10 درجه ای هوا در روزهای آینده

رئیس اداره هواشناسی شهرضا:

شهرضا از فردا بعد از ظهر بارانی خواهد بود/ اُفت 10 درجه ای هوا در روزهای آینده

رئیس اداره هواشناسی شهرضا، با بیان اینکه آسمان این منطقه از فردا بعد از ظهر بارانی خواهد بود، گفت: احتمال افت شش تا 10 درجه ای هوا در روز سه شنبه وجود دارد که شدت آن به مرور کاهش پیدا خواهد کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ ستار سبزعلی، در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، در رابطه با آخرین وضعیت آبو هوایی شهرضا، اظهار کرد: یک موج از دوشنبه هفته گذشته از سمت شمال غرب و غرب کشور وارد کشور شد.

رئیس اداره هواشناسی شهرضا، با بیان اینکه اما این موج تغییرات زیادی داشته است، تصریح کرد: نتایج مورد انتظار ما از این موج در روزهای گذشته دچار تغییرات زیادی شده و در روز چهارشنبه این موج برای منطقه ما در روزهای یکشنبه و دوشنبه بارش خوبی نشان می داد که در روز پنجشنبه از میزان این بارش پیش بینی شده کاسته شد.

وی با بیان اینکه این انتظار بارش ها در روز شدت گرفت، خاطرنشان کرد: این موج صبح در قسمت های غربی و شمال غرب از جمله، فریدونشهر، داران، خوانسار و گلپایگان بارش برف داشته اند.

سبزعلی با بیان اینکه قسمت هایی از شهرستان کاشان نیز بارندگی داشته است، عنوان کرد: براساس پیش بینی ها ما انتظار بارندگی در روزهای آینده در شهرستان را دارا هستیم اما تغییرات این موج بسیار زیاد است.

رئیس اداره هواشناسی شهرضا، با بیان اینکه شهرضا از فردا بعد از ظهر بارانی خواهد بود، اظهار کرد: این بارش ها ابتدا به صورت باران و سپس برف خواهد بود که امیداوریم این بارش ها تقویت شود و بارندگی خوبی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه با شرایط جوی موجود انتظار 4-5 میلی متر بارندگی داریم، تصریح کرد: البته احتمال هر نوع تغییری در این بارش ها و میزان آن ها وجود دارد.

سبزعلی در رابطه با وضعیت دمایی استان، گفت: پس از وجود یک موج ناپایدار در روز سه شنبه هفته گذشته، شاهد یک افت دما بودیم که دمای شهرضا را در روز پنجنشبه به -9 رساند.

رئیس اداره هواشناسی شهرضا ادامه داد: اما شاهد افزایش دما در دو روز گذشته بوده ایم و کمینه دما در روز گذشته به -5 و امروز به -1 رسیده است که فردا نیز در همین حدود خواهد بود.

وی با یان اینکه با پیشرفت این موج در منظطقه از دوشنبه افت محسوس دما را خواهیم داشت، تاکید کرد: احتمال افت شش تا 10 درجه ای هوا در روز سه شنبه وجود دارد که از شدت آن به مرور کاهش پیدا خواهد کرد اما تا پنجشنبه این سرما در منطقه وجود خواهد داشت.

انتهای پیام/ شهرضا نیوز/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد