صفحه اصلی » اقتصادی » تشکیل کمیته رفع مشکلات کشاورزی و قنات های شهرستان دهاقان ضروری است

رئیس شورای اسلامی شهر دهاقان:

تشکیل کمیته رفع مشکلات کشاورزی و قنات های شهرستان دهاقان ضروری است

رئیس شورای اسلامی شهر دهاقان گفت: با همکاری برخی ادارات شهرستان کمیته رفع مشکلات کشاورزی و قنات ها در دهاقان تشکیل می شود که این کمیته به پیگیری وضعیت قنات های شهرستان، همچنین مشکلات حاصل از خشکسالی برای رفع آبرسانی به مزارع کشاورزان می پردازد.

تاریخ انتشار: ۱۹:۴۸ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ عبدالرحیم عناقه در گفتگو با دهاقان بیدار اظهار کرد: با توجه به خشکسالی های اخیر در شهرستان دهاقان رفع مشکلات آب‌رسانی به  مزارع کشاورزی  و همچنین بررسی قنات های منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رئیس شورای اسلامی شهر دهاقان خاطرنشان کرد:  با توجه به اعتراض کشاورزان به دلیل مشکل آبرسانی به مزارع آن ها، چاره‌اندیشی فوری برای رفع این مشکل ضروری است.

وی تصریح کرد: با همکاری جهاد کشاورزی، اداره آبفای شهرستان، کارشناسان، مالکان قنات ها و شهرداری، کمیته رفع مشکلات کشاورزی و قنات ها در دهاقان تشکیل می شود که این کمیته به پیگیری قنات های شهرستان همچنین مشکلات حاصل از خشکسالی برای رفع آبرسانی به مزارع کشاورزان می پردازد.

عناقه افزود: بمنظور رفع مشکلات قنات ها در شهرستان بودجه نیاز هست که باید فرمانداری قسمتی از بودجه حوادث غیرمترقبه را به این بخش اختصاص دهد زیرا کشاورزی بخش مهمی از زندگی و حیات را تشکیل داده و مهم تلقی می شود.

انتهای پیام/ گ.ف

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد