4220153_677
۱۴:۴۶ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۸

رئیس اداره اوقاف فلاورجان:

۵۰۰ نفر از فعال قرآنی شهرستان فلاورجان به اردوهای زیارتی و سیاحتی اعزام شدند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: با هدف تشویق قرآن پژوهان و فعالان قرآنی شهرستان فلاورجان ۵۰۰ نفر به اردوهای زیارتی و سیاحتی در استان اعزام می شوند.

به گزارش صاحب نیوز؛ احمد آزادگی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده و به منظور تشویق قرآن پژوهانی که در طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم شهرستان حضوری فعال داشته اند و همچنین به منظور تقدیر از مسابقه دهندگان چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم تاپایان سال جاری 500 نفر از آنان در قالب اردوهای زیارتی و سیاحتی به زیارت بقاع متبرکه در استان اصفهان اعزام می شوند.

وی در ادامه افزود: زیارت روح بخش و معرفت افزای امامزادگان عظیم الشان بر قلب و رفتار هر انسان جویای کمال اثار ونتایج گرانقدری دارد و به یقین این امر برای نسل جوان که خود از یادگاران قشری فداکار وازخود گذشته اند ودر آینده خویش نیز می بایست میراث دار این فرهنگ واندیشه باشند از اهمیت دوچندانی برخوردار است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان ادامه داد: در مرحله اول 53 نفر از این فعالان قرآنی به زیارت امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان اعزام شده اند و با برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی های به عمل آمده نیز مابقی قرآن پژوهان و فعالان قرانی در مراحل بعدی و در هفته آتی به زیارت امامزاده جعفر(ع) اصفهان و امامزاده آقاعلی عباس(ع) اعزام می شوند.

آزادگی خاطر نشان کرد: امسال 700 نفر در مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت کردند و 500 نفر نیز در ششمین دوره طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم ثبت نام کرده اند و از مزایای این طرح بهرمنده شده اند.

انتهای پیام/مباحث/ن