صفحه اصلی » وام های اشتغال باید سبب اشتغال پایدار در شهرستان شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهاقان:

وام های اشتغال باید سبب اشتغال پایدار در شهرستان شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان گفت: وام هایی که به متقاضیان وام در شهرستان پرداخت می شود باید با هدف اشتغال زایی پایدار پرداخت شود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سعید طبیبیان در گفتگو با دهاقان بیدار، اظهار کرد: وام های اشتغال چند سالی است که در شهرستان به متقاضیان وام به منظور ایجاد اشتغال و یا توسعه اشتغال پرداخت می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه صنایع دستی شاخص در شهرستان وجود ندارد، منطقه در مورد مشاغل پشتیبان نیز با مشکل روبرو است.

وی با اشاره به اینکه در برخی موارد متقاضیان وام ها، وام دریافتی را در مواردی که باید بکار ببندند، خلاف آن را عمل می کنند، تصریح کرد: وام هایی که به متقاضیان وام در شهرستان پرداخت می شود باید با هدف اشتغالزایی پایدار پرداخت شود.

طبیبیان گفت: باید وام های اشتغال در اختیار متقاضیانی قرار گیرد که هدف آنها جز ایجاد اشتغال و داشتن یک شغل پایدار چیز دیگری نبوده و در مواردی مانند خرید وسیله نقلیه صرف نشود تا با بیان دلایل مختلف از اشتغالزایی و توسعه طرح اشتغال خود کناره گیری کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه در برخی موارد فقط به دنبال این هستند که آمار ارائه دهند افزود: برای پرداخت وام های اشتغال باید فقط به فکر توسعه و ایجاد اشتغال پایدار باشیم و فقط صرف فرستادن آمار کار انجام ندهیم.

انتهای پیام/ دهاقان بیدار

 

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد