صفحه اصلی » اجتماعی » میزان بارش 24ساعت گذشته شهرضا به 9.8 میلی متر رسید/ کاهش 74 درصدی بارش ها نسبت به میانگین بلند مدت

رئیس اداره هواشناسی شهرضا:

میزان بارش 24ساعت گذشته شهرضا به 9.8 میلی متر رسید/ کاهش 74 درصدی بارش ها نسبت به میانگین بلند مدت

رئیس اداره هواشناسی شهرضا با بیان این که میزان بارش 24 ساعت گذشته شهرضا به 9.8 میلی متر رسید، گفت: این میزان بارش 59 درصد نسبت به سال گذشته و 74 درصد نسبت به میانگین بلند مدت کاهش نشان می دهد.

تاریخ انتشار: ۲۱:۰۲ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ ستار سبزعلی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به فعالیت سیستم بارش در شهرضا که منجر به بارش اولین برف زمستانی در سال جاری شد، اظهار کرد: میزان بارش 24 ساعت گذشته شهرضا به 9.8 میلی متر رسید.

رئیس اداره هواشناسی شهرضا با بیان اینکه جمع بارش سال زراعی جاری 11میلی متر بوده است، تصریح کرد: این میزان بارش 59 درصد نسبت به سال گذشته و 74 درصد نسبت به میانگین بلند مدت کاهش نشان می دهد.

وی در رابطه با بارش 24 ساعت گذشته در سطح استان، عنوان کرد: فریدونشهر با 4.5 میلی متر، نجف آباد با 0.6 میلی متر، اصفهان با 0.2 میلی متر، گلپایگان با 0.2 میلی متر، داران با 0.6 میلی متر، سمیرم  با 0.2، نایین با یک میلی متر، اردستان با 0.3 میلی متر، مبارکه با 0.6 میلی متر و خوانسار با 14.6 میلی متر، شهرستان های دارای بارش در طول 24 ساعت گذشته بوده اند.

سبزعلی ادامه داد: شهرضا براساس پیش بینی ها در 24 ساعت آینده قسمتي ابري و مه آلود همراه با افزايش ابر و وزش باد و احتمال بارش پراكنده خواهد بود.

انتهای پیام/گ.ف

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد