این شهروندان از مسئولان شهر دولت آباد خواستند به فکر آبادانی شهر خسته و فرسوده دولت آباد باشند و خاطرنشان کردند: مدت هاست که شاهد هیچ تغییری و اصلاحی در وضعیت آسفالت و چاله های خیابان های این شهر نیستیم.

این افراد می گویند از وضعیت اسفناک پس کوچه های دولت آباد که بگذریم، بلوار ورودی شهر از طرف شهر دستگرد بویژه روبروی هنرستان فردوسی وضعیت بسیار نابسامانی دارد که با ایجاد ناهمواری غیرایمنی باعث شده بارها شاهد تخریب وسایل نقلیه شهروندان باشیم.

شهروندان در ادامه با بیان این که هر روز شاهد ایجاد ناهمواری های ایمن در سطح شهر هستیم، از مسئولان شهرستان و شهر دولت آباد درخواست کردند، نسبت به اصلاح آسفالت این مسیر و استاندارد سازی ناهمواری های ایجاد شده تلاش کنند.

وضعیت نامناسب آسفالت بلوار ورودی از سمت شهر حبیب آباد و رفت و آمد کامیون ها و تریلی ها که همه مسیر را از یک جاده قابل تحمل خارج کرده است، موضوع دیگری بود که شهروندان دولت آبادی در این گفتگو به آن اشاره و خطاب به مسئولان اظهار کردند: از شما می خواهیم به فکر آسایش و تامین رفاه مردم باشید و خودتان را با جلسات متعدد خسته و آزرده نکنید؛ بلکه آستین همت را بالا بزنید و این شهر افسرده را روح شادابی ببخشید.

عضو شورای اسلامی شهر دولت آباد در پاسخ به این اظهارات شهروندان، به چشم برخوار گفت: سال آینده شاهد آسفالت بسیاری از معابر شهر دولت آباد خواهیم بود.

سید رسول سجادی نسب در ادامه اظهار کرد: شهروندان ما مسئولان را از برگزاری جلسات متعدد و بی فایده نهی کرده اند که می توان گفت این تعبیر درستی از فعالیت های ما نیست.

وی با بیان اینکه کارهای اجرایی زمانبر است و برنامه ریزی، فکر و آوردن آن ها در طرح تفصیلی و جامع نیازمند انجام کار زیاد است، خاطرنشان کرد: همه موارد مطرح شده از طرف شهروندان، دغدغه ما نیز بوده و هست و در تلاشیم تا همه این مشکلات را با برنامه ریزی دقیق و مدون، برطرف کنیم.

انتهای پیام/چشم برخوار/ن