صفحه اصلی » اقتصادی » لزوم آزاد سازی زمین های مسکونی در نطنز/ کمبود زمین قیمت را بالا برده است

رئیس شورای شهر نطنز مطرح کرد؛

لزوم آزاد سازی زمین های مسکونی در نطنز/ کمبود زمین قیمت را بالا برده است

رئیس شورای اسلامی شهر نطنز، گفت: کمبود زمین های مسکونی در نطنز موجب افزایش قیمت شده و این در حالی است که بیش از ۱۲ سال است که از واگذاری زمین در شهرک گنبدباز این شهر می گذرد و در سال های اخیر نیز زمینی واگذار نشده است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۲ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد آقا مرادی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شهر نطنز دارای زمین های مسکونی بسیاری است و اکنون و با توجه به شرایط موجود، آزادسازی قسمتی از آن یک ضرورت است.

رئیس شورای اسلامی شهر نطنز افزود: کمبود زمین های مسکونی در نطنز موجب افزایش قیمت شده و این در حالی است که بیش از ۱۲ سال است که از واگذاری زمین در شهرک گنبدباز این شهر می گذرد و در سال های اخیر نیز زمینی واگذار نشده است.

وی تصریح کرد: به طور حتم آزادسازی زمین های مسکونی از سوی اداره راه و شهرسازی شهرستان و استان در کاهش قیمت زمین، افزایش ساخت و ساز و در ادامه رونق کسب و کار مفید خواهد بود.

آقا مرادی بیان کرد: عده زیادی از مردم شهر سال های زیادی با اجاره نشینی زندگی خود را می گذرانند و باید با تدبیر و اتخاذ سیاست های مناسب آن ها را صاحب زمین و مسکن کرد.

وی تاکید کرد: ساختمان های بلندمرتبه در باغشهر تاریخی نطنز با آن آثار تاریخی فراوان و طبیعت بکر و زیبا، باعث شده است تا نگرش وسیع به این جاذبه ها محدود شود و این نتیجه آزاد نشدن زمین برای ساخت است که موجب شده این ساختمان های بلند مرتبه چهره زیبای شهر را در خود محو کند.

رئیس شورای شهر نطنز از دیدار اعضای شورای شهر با رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان برای حل این موضوع خبر داد و خاطر نشان کرد: حامد موحدی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نطنز از آمادگی اداره متبوع خود برای حل این مشکل های مطرح شده خبر داد.

 انتهای پیام/ آوای نطنز/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد