صفحه اصلی » اجتماعی » تنش عصبی، تشنج و کاهش سطح هوشیاری بیشترین علّت امدادخواهی از اورژانس برخوار

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان مطرح کزد؛

تنش عصبی، تشنج و کاهش سطح هوشیاری بیشترین علّت امدادخواهی از اورژانس برخوار

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان گفت: بیماران با مشکلات تنش عصبی، تشنج و کاهش سطح هوشیاری با 416 مورد و بیماران قلبی با 208 مورد بیشترین موارد امداد خواهی از فوریت‌ های پزشکی شهرستان برخوار را در پائیز امسال به خود اختصاص دادند.

تاریخ انتشار: ۱۹:۳۵ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

به گزارش صاحب نیوز علیرضا قاسمی گفت: سه ماهه سوم سال جاری، تکنسین‌ های اورژانس پیش‌ بیمارستانی شهرستان برخوار به یک هزار و 384 مأموریت اعزام شدند و یک هزار و 213 بیمار و مصدوم را ضمن ارائه خدمات فوریت‌ های پزشکی به آن ها، توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل و 171 نفر را به صورت سرپایی در محل حادثه درمان کردند.

وی افزود: مأموریت های انجام شده توسط اورژانس این شهرستان شامل 968 مورد غیرتصادفی و 416 مورد تصادفی بود.

رئیس اداره اورژانس پیش‌ بیمارستانی استان اصفهان تصریح کرد: 292 مورد از حوادث رانندگی در مناطق شهری و 124 مورد در نقاط جاده‌ای رخ داد.

قاسمی خاطر نشان کرد: بیماران با مشکلات تنش عصبی، تشنج و کاهش سطح هوشیاری با 416 مورد و بیماران قلبی با 208 مورد بیشترین موارد امداد خواهی از فوریت‌ های پزشکی شهرستان برخوار را در پائیز امسال به خود اختصاص دادند.

وی با بیان این که در این مدت 14 مادر باردار توسط واحد های امدادی اورژانس 115 برخوار به بیمارستان منتقل شدند، گفت: تکنسین‌ های فوریت‌ های پزشکی این شهرستان در سه ماهه سوم امسال موفق شدند یک مأموریت کمک به مادر باردار در زایمان قبل از رسیدن به بیمارستان و یک مأموریت احیای موفق را در کارنامه خود به ثبت برسانند.

رئیس اداره اورژانس پیش‌ بیمارستانی اصفهان، جمعیت شهرستان برخوار را بالغ بر 122 هزار و 419 نفر عنوان کرد و افزود: فوریت‌ های پزشکی شهرستان برخوار با ظرفیت سه پایگاه شهری، یک جاده‌ای و 26 نفر پرسنل به صورت شبانه‌ روزی و رایگان در حال ارائه خدمات اورژانس پیش‌ بیمارستانی به شهروندان است.

انتهای پیام/صدای سلامت/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد