dsfr_53_1466458075
۱۸:۴۷ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان اصفهان مطرح کرد؛

آمادگی بخش خصوصی ایران برای همکاری با آنکارا در زمینه هتل سازی/ فرصت مناسب سرمایه گذاری در صنعت گردشگری اصفهان

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان اصفهان را مرکز گردشگری ایران دانست و گفت: اصفهان می تواند فرصت خوبی برای سرمایه گذاران ترکیه ای در بخش صنعت گردشگری فراهم کند.

به گزارش صاحب نیوز؛ سید عبدالوهاب سهل آبادی صبح امروز در دیدار با هیئت تجاری و فرهنگی آنکارا ترکیه با اشاره به تهیه 140 طرح سرمایه گذاری در شهر اصفهان، اظهار کرد: این طرح ها امکان سنجی شده، مکان های پیشنهادی برای آن ها در نظر گرفته شده و براساس آمایش سرزمینی اصفهان است.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان اصفهان را مرکز گردشگری ایران دانست و تصریح کرد: اصفهان می تواند فرصت خوبی برای سرمایه گذاران ترکیه ای در بخش صنعت گردشگری فراهم کند.

وی با بیان اینکه بهترین مکان های شهر اصفهان برای هتل درنظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: اصفهان آماده همکاری با طرف ترکیه ای در این زمینه است.

سهل آبادی خاطرنشان کرد: برند شهری اصفهان به زودی رونمایی می شود و این برند می تواند نقش مهمی در جذب گردشگران خارجی به اصفهان و بازدید از آثار تاریخی و فرهنگی کم  نظیر آن داشته باشد .

وی با بیان اینکه کلیه سرمایه گذاری خارجی در اصفهان از سوی دولت گارانتی می شود، تاکید کرد: اصفهان یکی از قطب های تولید مواد غذایی در کشور نیز محسوب شده و تولید محصولات متنوع کشاورزی در کنار  صنایع تبدیلی غذایی، فرصت مناسبی  برای سرمایه گذاری خارجی در این بخش را در استان فراهم کرده است.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه امنیت مناسب زمینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در اصفهان فراهم کرده است، گفت: ایران به عوان امن ترین منطقه خاورمیانه شاخته می شود و بهترین قانون جذب سرمایه گذاری خارجی را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/ن