صفحه اصلی » مذهبی » ضرورت دوری از موازی کاری در فعالیت های فرهنگی و قرآنی/ باید جلوی هدررفت پتانسیل ها و منابع گرفته شود

مدیر مکتب‌القرآن الکریم دهاقان مطرح کرد؛

ضرورت دوری از موازی کاری در فعالیت های فرهنگی و قرآنی/ باید جلوی هدررفت پتانسیل ها و منابع گرفته شود

مدیر مکتب القرآن دهاقان گفت: انجام هر گونه موازی کاری در کارهای فرهنگی و قرآنی آسیب بزرگی به جامعه می زند

تاریخ انتشار: ۲۰:۰۲ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ سیدامیرحجازی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز با بیان اینکه انجام هر گونه موازی کاری در کارهای فرهنگی و قرآنی آسیب بزرگی به جامعه می زند، اظهار کرد: باتوجه به اینکه انجام کار قرآنی اصل هر کارفرهنگی است و وقتی انگیزه الهی وجود نداشته باشد دعوت های دینی معنایی پیدا نمی کند و ارزش الهی ندارد.

مدیر مکتب القرآن دهاقان تصریح کرد: افرادی که به هرشکل به دنبال سنگ اندازی در فعالیت های فرهنگی و قرآنی هستند راه به جایی نخواهند برد.

وی مدیریت مناسب ‌حوزه فرهنگ قرآنی و جلوگیری از هدر رفت منابع را مهم ارزیابی کرد و گفت: دستگاه هایی که در انجام فعالیت های فرهنگی و قرآنی متولی هستند در اجرای طرح ها هماهنگ باهم عمل کنند و اقدامات فرهنگی به دور از هرگونه سلیقه شخصی انجام دهند.
حجازی گفت: باید به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند فرهنگ آن چیزی است که حاضرم جانم را در راهش فدا نمایم، توجه کرد و راه اقدام فرهنگی قدم گذاشت.
مدیر مکتب القرآن دهاقان افزود: ما نباید اجازه بدهیم متربیان و فعالان فرهنگی آسیبی ببینند؛ افرادی که دغدغه و نگرانی کار فرهنگی را ندارند و به دنبال انحصارطلبی هستند هدف را کنار گذاشته اند.
وی در پایان تاکید کرد: باتوجه به نزدیک بودن ایام الله مبارک دهه فجر باید برای هر چه بهتر برگزار شدن برنامه ها تلاش خود را به کار گیریم و به محتوای مناسب در این مورد بپردازیم.
انتهای پیام/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج + یازده =