یمن-11
۱۰:۱۱ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۱

تحولات یمن؛

به هلاکت رسیدن شماری از نظامیان سعودی در عملیات دقیق رزمندگان انصارالله+ تصاویر

شمار زیادی از نظامیان رژیم سعودی در عملیات دقیق رزمندگان انصارالله در جنوب عربستان به هلاکت رسیدند.

به گزارش صاحب نیوز؛ رزمندگان انصارالله یمن موجود در استان های جنوبی عربستان با هدف تضعیف روحیه نظامیان سعودی و افزایش فشار بر حاکمان رژیم، عملیات جدید و گسترده ای را در استان «نجران» آغاز کردند.

نیروهای یمنی در اولین عملیات خود توانستند شمار زیادی از نظامیان سعودی را در پایگاه نظامی«الضبعه» شناسایی کنند و سپس حمله خود را علیه نظامیان آغاز کنند.

نیروهای یمنی در این عملیات غافلگیرکننده موفق شدند شمار زیادی از نظامیان سعودی را به هلاکت برسانند و باقی را از منطقه فراری دهند.

رزمندگان انصارالله همچنین توانستند تعدادی از خودروهای نظامی نظامیان سعودی را منهدم کنند و مقادیر زیادی سلاح را نیز به غنیمت بگیرند.

منابع میدانی اعلام کردند: رزمندگان انصارالله یمن توانستند بعد از طرد نظامیان سعودی از منطقه، بر پایگاه نظامی«الضبعه» به طور کامل سیطره پیدا کنند.

طبق اعلام رسانه های یمنی، نیروهای یمنی موجود در جنوب عربستان قرار است عملیات خود را در خاک این کشور افزایش دهند و مناطق بیشتری را تحت کنترل خود دربیاورند.

نیروهای یمنی در سه سال گذشته موفق شدند، با کشته و زخمی کردن بیش از پنج هزار نظامی سعودی، بخش هایی از خاک استان های «نجران و جیزان» را تحت کنترل خود درآوردند.

انتهای پیام/اعلام الحربی/ ت.ج