1038-01-01
۱۱:۴۰ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۱

 مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه خبر داد؛

افزایش ۱۰۰درصدی ارزش سهام فولاد مبارکه اصفهان

 مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، گفت:سهام این شرکت، از زمان برگزاری مجمع عمومی در تیرماه سال جاری تاکنون بیش از ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش صاحب نیوز؛  بهرام سبحانی در جلسه کمیته مدیریت شرکت فولاد مبارکه اصفهان، افزود: روند مثبت و افزایش ارزش سهام سهامداران حقیقی و حقوقی فولاد مبارکه نشان دهنده عملکرد مثبت کارکنان این مجموعه بزرگ است.
مدیر این مجموعه فولادی، با بیان اینکه ادامه روند موفقیت در شرکت و همه بنگاه های اقتصادی به سلامت، شادابی و ارتقای ایمنی کارکنان مجموعه بستگی دارد، اضافه کرد: کارکنان شرکت و پیمانکاران از سرمایه‌های با ارزش شرکت محسوب می شوند.
سبحانی با اشاره به اهمیت مدیریت حمل ونقل مواد اولیه، گفت: می توان با تشکیل یک کارگروه کارآمد از سوی واحد خرید شرکت، حمل مواد اولیه از معادن تا شرکت فولاد مبارکه را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی کرد.
وی با اشاره به اهمیت توسعه در فولاد مبارکه اظهار کرد: توسعه ها باید با هماهنگی کامل بهره بردار ناحیه صورت گیرد تا بدون بروز مانع و خلل در تولید، تحقق اهداف بهره بردار را نیز به دنبال داشته باشد.
مدیرعامل فولاد مبارکه با تأکید بر مدیریت زمان در تحویل محصول به مشتریان ادامه داد: تحویل به موقع سفارش به مشتری نقشی ارزنده در جلب رضایت مشتریان این شرکت دارد.
سبحانی با بیان اینکه باید تمامی برنامه ها در این زمینه به بهترین شکل ممکن اجرا شود افزود:مدیریت زمان نه تنها برای فولاد مبارکه، بلکه برای مشتریان نیز می تواند ارزش افزودۀ بیشتری را به همراه داشته باشد.
مدیرعامل فولاد مبارکه موفقیت این شرکت در نخستین دورۀ ارزیابی بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) و کسب عنوان سرآمدی و تقدیرنامه پنج ستاره و همچنین راهیابی فولاد مبارکه به جایزۀ جهانی تعالی سازمانی را به همۀ مدیران و کارکنان شرکت تبریک گفت و از تلاش کارکنان گروه فولاد مبارکه در کسب رکوردهای تولید قدردانی کرد.
فولاد مبارکه بزرگترین مجتمع صنعتی کشور و بزرگترین تولیدکننده فولاد تخت در خاورمیانه است.
این مجتمع فولادی در مرکز کشور، با سهم بیش از 50 درصدی در تولید فولاد، دارای ارزش فعلی 200 هزار میلیارد ریال است.

انتهای پیام/ د