صفحه اصلی » مذهبی » اردوی فرهنگی خورشید پنهان ویژه دانش آموزان برگزار می شود

به میزبانی بنیاد مهدویت و آینده پژوهی:

اردوی فرهنگی خورشید پنهان ویژه دانش آموزان برگزار می شود

اردوی فرهنگی یاران امام مهدی (عج) «خورشید پنهان» ویژه دانش آموزان مقطع پایه نهم به میزبانی بنیاد مهدویتو آینده پژوهی اصفهان برگزار می شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۷ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛اردوی فرهنگی یاران امام مهدی (عج) (خورشید پنهان) ویژه دانش آموزان مقطع پایه نهم از تاریخ اول بهمن ماه الی 25 بهمن ماه همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دو هزار نفر از دانش آموزان شهرستان اصفهان  دربنیاد مهدویت وآینده پژوهی واقع در اصفهان، خیابان سروش، (مقابل مسجدالغفور) خیابان صاحب الزمان(عج) برگزار می شود.

زیباترین حیات بشر در دوران ظهور منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر(عج) رقم می‌خورد، آن‌زمان که امنیت و آرامش به حد اعلی خواهد رسید و عدالت سایه خود را بر سر همگان می‌گستراند، عقول انسان‌ها رشد یافته و خدامحوری جای شرک و خودمحوری را خواهد گرفت. حرص و طمع از جامعه رخت برمی‌بندد و انسان‌ها دیگر در برابر بتها سرتعظیم فرود نمی‌آورند.

انتظار بهترین اعمال دوران آخرالزمان شناخته شده و از آنجائیکه عمل هر انسان به اقدام و قیام است می‌طلبد که هر منتظر شناخت خود را نسبت به حضرتش افزایش دهد تا به مرگ جاهلیت نمیرد و در عصر جاهلیت ثانی خود را حفظ کند تا در زمره یاران امام مهدی (عج) قرار گیرد.

 این اردو برگرفته از درس خورشید پنهان که مربوط به حضرت حضرت حجت بن الحسن(عج) ازکتاب درس آمادگی دفاعی پایه نهم به تهدیدات جدید در مباحث جنگ نرم برگزار می شود، در این اردو دانش آموزان علاوه بر کلاس های فرهنگی و استفاده از ظرفیت نمایشگاه هنری مفهومی مهدویت اصفهان جهت تبیین بیشتر جنگ نرم با توجه به مباحث کتاب آمادگی دفاعی می کنند.

انتهای پیام/مباحث/ن

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد