سردار-معصوم-بیگی-1
۱۷:۵۷ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۱

فرمانده انتظامی استان خبرداد؛

حضور بیش از چهار هزار حافظ قرآن در نیروی انتظامی استان اصفهان/ سرمایه گذاری وی‍ژه پلیس اصفهان برای ایجاد فضای قرآنی در بین کارکنان

فرمانده انتظامی استان از سرمایه گذاری ویژه به منظور ایجاد و گسترش فضای معنوی و قرآنی در بین نیروهای این فرماندهی خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدی معصوم بیگی صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاحیه مسابقات منطقه ای قرآن کریم ناجا که به میزبانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان برگزار شد، با اشاره به لزوم توسل به قرآن کریم، اظهار کرد: اگر ماموران ناجا می خواهند در ماموریت های مختلف و پیچیده به موفقیت برسند، لازمه آن توسل به قرآن است.

فرمانداه انتظامی استان با اشاره به تلاش هایی که برای گسترش فضای معنوی و قرآنی در سال های گذشته در نیروی انتظامی انجام شده است، تصریح کرد: نیروی انتظامی اهمیت گسترش فضای معنوی در بین نیروهای خود را به خوبی درک کرده است و برای این امر تلاش های زیادی کرده است.

وی با اشاره به جایگاه ممتاز فرماندهی  انتظامی استان در فعالیت های قرآنی، اظهار کرد: پلیس اصفهان در بین نیروهای مسلح رتبه اول در فعالیت های قرآنی را کسب کرده است و بیش از چهار هزار حافظ قرآن را در بین کارکنان و خانواده های آنان تربیت کرده که لازم است از تلاش های عقیدتی سیاسی این فرماندهی و همت کارکنان و خانواده های آنها تقدیر و تشکر کنم.

سردار معصوم بیگی با اشاره به موفقیت های جمهوری اسلامی در طول سال های حیات خود، عنوان کرد: مردم ایران در ابتدای پیروزی انقلاب  اسلامی که همه قدرت های شرق و غرب به دنبال نابودی جمهوری اسلامی بودند با توکل به خداوند و استعانت از قرآن توانتسند در برابر همه هجمه های دشمن مقاومت کنند و بدون شک توجه به قرآن در این زمینه تاثیر گذار بوده است.

انتهای پیام/ن