IMAGE635467626419690752_55b233963a9e8
۱۵:۱۷ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۲

خطیب نماز جمعه بهارستان:

ایران یک تنه در مقابل مستکبران عالم ایستاده است

امام جمعه شهر بهارستان، گفت: ایران تنها کشوری که مقابل زیاده‌خواهی مستکبران، ایستادگی کرده و این راه را به قدرت ادامه می دهد.

به گزارش صاحب نیوز؛حجت الاسلام حسین رجایی پور، در خطبه های  نماز جمعه این هفته شهر بهارستان اصفهان ضمن سفارش به تقوای الهی، اظهار کرد: تبدیل‌شدن ایران به قدرت جهانی برای آمریکا گران تمام‌شده است و از آن واهمه دارد.

وی به سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مردم غیور قم به مناسبت ۱۹ دی ماه اشاره کرد و گفت: این حرکت عظیم منسجم مردمی در مقابل توطئه دشمن با این نظم و بصیرت و شور و انگیزه ۴۰سال است که ادامه دارد.

وی با بیان اینکه آمریکا خود را کدخدای جهان و عالم می‌داند، اظهار کرد: در این‌ بین تنها کشوری که مقابل زیاده‌خواهی نظام سللطه ایستادگی کرده، ایران اسلامی است.

امام جمعه شهر بهارستان، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مردم قم، تصریح کرد: ایشان گفتند: یک مثلثی در این قضایا فعال بوده  که نقشه را آمریکاییها و صهیونیستها کشیدند، پول برای یکی از این دولتهای خرپول خلیج فارس است، پادویی‌اش هم مربوط به سازمان آدمکش منافقین بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: در اتفاقات اخیر مثلث منافقین، استکبار و عربستان با تمامی ابزار خود به خصوص فضای مجازی که اگر حساب شده نباشد مشکل آفرین است.

حجت الاسلام رجایی پور با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب که فرمودند، مسئولان حکومتی -که شامل این حقیر نیز می شود- توجه کنند، ما از دشمن خارجی گفتیم اما این موجب نشود از ضعفهای خودمان غافل شویم، ما ضعف و مشکل داریم، مگس روی زخم می نشیند پس زخم را خوب کنید.

امام‌جمعه بهارستان، با تأکید بر لزوم حفظ وحدت در کشور افزود: با گسترش تفرقه و نفاق زمینه نفوذ و توطئه دشمنان فراهم می‌شود و باید در مجالس و سخنرانی‌ها، بر این مهم تاکید شود.

وی تصریح کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند در کشور ما ضعف‌هایی وجود دارد و باید بررسی کنیم و هرچه سریعتر نسبت به رفع آنها اقدام کنیم اما باید حساب مطالبات مردم از خرابکارها جدا شود.

انتهای پیام/آرمان اصفهان/ پ