صاحب نیوز

مظاهری

رییس حوزه علمیه اصفهان:

مرحوم شیخ مهدی مظاهری با خدمات والای خود موقعیت مذهبی اصفهان را ارتقاء بخشید

مرجع عالی قدر تشیع، گفت: مرحوم حجت السلام شیخ مهدی مظاهری یکی از شخصیت‌های مبرّز و با اخلاصی بودند که ده‌ها سال با خدمات والای اجتماعی و معنوی خود، موقعیت دینی و مذهبی شهر اصفهان را ارتقاء بخشیده و همواره با خطابه‌ها و نوایی گرم ترویج دین و خدمت به اهل ایمان، اهتمامی والا داشتند.

کدخبر: 829799
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ @ ۲۱:۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله العظمی مظاهری به مناسبت رحلت عالم خدوم و خطیب توانا، حضرت حجت الاسلام حاج شیخ مهدی مظاهری«رضوان‌الله‌علیه» در پیامی بیان کرد: عالم خدوم و خطیب توانا، حضرت حجه‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ مهدی مظاهری«رحمه‌الله‌علیه» دار فانی را وداع گفته و به دیدار پروردگار متعال شتافت.

این مرجع عالی قدر تصریح کرد: این روحانی با فضیلت، یکی از شخصیّت‌های مبرّز و با اخلاصی بودند که ده‌ها سال با خدمات والای اجتماعی و معنوی خود، موقعیّت دینی و مذهبی شهر اصفهان را ارتقاء بخشیده و همواره با خطابه‌ها و نوای گرم دعا و نیایش خود و همچنین با ایفاء نقشِ برجسته و اثربخش در برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی نظیر تأسیس دارالقرآن و دانشگاه معارف قرآن و مساجد و خیریّه‌ها و مراکز درمانی و نظایر آن، در ترویج دین و خدمت به اهل ایمان، اهتمامی والا داشتند و این خدمات خالصانه هیچ‌گاه از ذهن و یاد مردم قدرشناس اصفهان محو نخواهد شد.

معظم له یادآور شد: سالیان آخر عمر با برکت ایشان همراه با آزمایش الهیی بیماری و مرارت سپری شد و این عالم با اخلاص، همواره با صبر و شکر، آن را پشت سر می‌نهاد.

با عرض تسلیت به خاندان گرامی و همۀ ارادتمندان ایشان خصوصاً فرزندان محترم و دامادهای مکرّمشان، از خداوند تعالی علوّ درجات این عالم متّقی را مسألت می‌کنم.

انتهای پیام/ مباحث/ ت.ت