bahrain (2)
۰۹:۰۰ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

تحولات جهان اسلام؛

ادامه تظاهرات مردم بحرین در دفاع از آیت الله عیسی قاسم+ فیلم و تصاویر

ده ها تن از اهالی مناطق مختلف بحرین با تظاهرات شبانه خود، از آیت الله«عیسی قاسم» رهبر شیعیان این کشور حاشیه خلیج فارس، حمایت کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ ده ها تن از اهالی مناطق مختلف بحرین به دعوت از گروه های انقلابی با برگزاری تظاهارتی گسترده، بار دیگر از آیت الله«عیسی قاسم»، رهبر شیعیان بحرین حمایت کردند.

اهالی مناطق«سهله جنوبی، کرانه، ابوصیبع، شاخوره و …» با سردادن شعارهای ضد رژیم آل خلیفه، از سکوت سازمان های بین المللی به اصطلاح حقوق بشر در قبال رفتار رژیم در مقابل آیت الله عیسی قاسم انتقاد کردند.

تظاهرکنندگان همچنین با سردادن شعارهای«لبیک یا فقیه، جان و روح ما فدای شما» اعلام کردند تا اخرین قطره خون خود از آیت الله عیسی قاسم دفاع خواهند کرد.

دریافت فیلم:

رژیم آل خلیفه بیش از هشت ماه است که آیت الله عیسی قاسم را به جرم مسائل پول شویی در خانه خود حبس کرده است و اجازه خروج را به وی نمی دهد.

به گفته منابع محلی، برخی از تظاهرکنندگان بر در دست گرفتن تصاویر شهدا، یاد و خاطره آن ها را گرامی داشتند و از سازمان های بین الملی درخواست کردند که اقدام های لازم را برای لغو حکم اعدام ده ها بحرینی توسط دادگاه های رژیم آل خلیفه را انجام دهند.

دادگاه رژیم آل خلیفه در چند ماه گذشته حکم اعدام ده ها جوان بحرینی را به جرم شرکت کردن در تظاهرات مسالمت آمیز صادر کرده است و حکم حبس را برای شماری دیگر صادر کرده است.

انتهای پیام/المیدان/ ت.ج