احمد سالک کاشانی
۱۳:۱۸ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

نماینده اصفهان در مجلس:

تحسین فوق‌العاده رهبر انقلاب از حجت‌الاسلام مظاهری/ ولایت‌پذیری آن مرحوم بی‌نظیر بود

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه حجت‌الاسلام مظاهری ولایت‌پذیر و فدایی امام بزرگوار و رهبر معظم انقلاب بود، گفت: رهبر معظم انقلاب در جلسه‌ای فرمودند که ما با حجت‌الاسلام مظاهری در قم ارتباط داشتیم و درمجموع تعریف فوق‌العاده‌ای از ایشان کردند.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از ندای اصفهان، حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم خاک‌سپاری حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی مظاهری در گلستان شهدای اصفهان، اظهار کرد: حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی مظاهری پیش از انقلاب اسلامی همراه با انقلابیون و در خط امام (ره) تلاش و مجاهدت می‌کرد و بزرگان اصفهان بر این مسئله شهادت می‌دهند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام مظاهری را استاد مسلّم اخلاق عنوان کرد و گفت: این روحانی عالم و ربانی اشراف بالایی بر آیات و مسائل قرآنی داشتند.

وی با اشاره به توجه حجت‌الاسلام مظاهری به مسائل روحانی و عرفانی، اظهار کرد: ایشان با ممارستی که داشت بیش از 60 سال دعای کمیل، دعای ندبه و دعای ابوحمزه ثمالی شب‌های ماه مبارک رمضان را برگزار کرد و این در کشور مسئله‌ای بی‌نظیر است.

حجت‌الاسلام سالک کاشانی با بیان اینکه این عالم وارسته در کادر سازی نیرو روح معنویت و قران را وارد کرده بودند، خاطرنشان کرد: حجت‌الاسلام مظاهری جوانان بسیاری را در کشور به‌ویژه اصفهان به سمت قرآن و اسلام کشاندند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حجت‌الاسلام مظاهری شخصیت والایی داشت و به معنای واقعی کلمه مبلغ اسلام ناب بود.

وی با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب در مورد حجت‌الاسلام مظاهری، اظهار کرد: ایشان حجت‌الاسلام مظاهری را روحانی خدمتگزار خطاب فرمودند، به‌حق که ایشان در مسائل گوناگون اجتماعی ورود داشتند و درصدد کمک به اقشار مختلف مردم بودند.

حجت‌الاسلام سالک با بیان اینکه حجت‌الاسلام مظاهری ولایت‌پذیر و فدایی امام بزرگوار و رهبر معظم انقلاب بود، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در جلسه‌ای فرمودند که ما با حجت‌الاسلام مظاهری در قم ارتباط داشتیم و درمجموع تعریف فوق‌العاده‌ای از ایشان کردند.

انتهای پیام/گ.ف