ديدار سردار با اسقف اعظم ارامنه 1
۱۵:۲۸ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

فرمانده انتظامي استان در دیدار با اسقف اعظم ارامنه اصفهان:

مسلمانان و مسیحیان زندگی مسالمت آمیزی در اصفهان دارند/ آمادگی پلیس برای اعزام کارشناسان آموزش همگانی به مدارس ارامنه

فرمانده انتظامی استان در دیدار با اسقف اعظم ارامنه اصفهان با بیان اینکه مسلمانان در کنار مسیحیان زندگی مسالمت آمیزی در اصفهان دارند، گفت: موفقیت نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه مرهون همکاری اقشار مختلف مردم و این گونه تعامل ها است.

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدی معصوم بیگی صبح امروز در دیدار با اسقف اعظم ارامنه اصفهان و جنوب کشور با بیان اینکه مسلمانان در کنار مسیحیان زندگی مسالمت آمیزی در اصفهان دارند، اظهار کرد: مسیحیان و مسلمانان همه جز شهروندان اصفهان هستند و از هیچ کوششی برای برقراری امنیت برای ان ها دریغ نخواهیم کرد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از آمادگی برای اعزام کارشناسان آموزش همگانی پلیس در مدارس ارامنه با هدف آشنایی دانش آموزان ارامنه با آسیب های اجتماعی خبر داد و تصریح کرد: موضوع تهدیدها در فضای مجازی از اولویت های برنامه های پلیس در پیشگیری از وقوع جرایم در بین دانش آموزان مدارس است که برنامه های خوبی نیز در این خصوص تا کنون به اجرا گذاشته شده و همچنان ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه با بیان اینکه این دیدارها زمینه تحکیم رابطه بین نیروی انتظامی و اقلیت های دینی را فراهم می کند، خاطرنشان کرد: پلیس برای ایجاد و حفظ امنیت در منطقه جلقا آماده دریافت اخبار و اطلاعات امنیتی است.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه ما مسلمانان به مذاهب و پیامبران اولوالعزم احترام ویژه ای قائل هستیم، افزود: موفقیت نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه مرهون همکاری اقشار مختلف مردم و این گونه تعامل ها است.

انتهای پیام/ن